Stehniska

lujza777

tiezsombolatucna to co za blud si napisala? sak tolko tlstych chlapov je..ako je pravda ze muzi do noh vacsinou nepriberaju ale oni zase do brucha a my zeny v tom mame vyhodu ze ked trosku priberieme tak su to vacsinou nohy a zadok, pretoze tuk na bruchu je skodlivy a na nohach az tak nevadi...a mozno sa zenam chudne tazsie ako muzom ale neni pravda ze muzi nepriberaju

tiezsombolatucna

dobreuz ty si asi chlap ze nevies pochopit ako tazko sa chudne vy mozete zozrat denne aj pecene prasa a nepriberiete... a denne behavat popri praci rodine a detoch som zvedava kto by nato mal cas...

dobreuz

Zbytočne 1000 € vyhodiť na liposukciu, treba behať aspoň 20 km na jeden beh a jak nič schudne. Milujem tie rady, len aby nikto nič robiť nemusel, pekne nech športuje, lenivci.

tiezsombolatucna

chod na liposukciu :) ja som bola a nelutujem :) zo stehien sa neskutocne tazko chudne horsie ako z brucha...je to bojovka...

dobreuz

Z behu nenarastú stehná, nezmysel, síce naberie nejaký drobný kúsok svalu ale spali to oveľa viac tuku, behám obrovské vzdialenosti, veľmi dobre viem o čom hovorím.

FillipC

1-2 cm si chlap ani nevsimne. Pre zenu je to mega problem a mega stehniska.
Z behu ich budes mat este vacsie. Narastu ti svaly. Take tie srandy vraj pomahaju na stihlejsie nohy, pilates sa to tusim vola, alebo tak nejako. Zena to cvici. Mne je to aj tak jedno, lebo tie nozky aj tak roztvorim :-D

Vaterllo

Viem čo by ti pomohlo ,ale neviem či si ochotná to podstúpiť.Je to veľmi "drahé" a len veľmi málo ludí je ochotných to podstúpiť.