Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Trieda bez chalanov

Príspevok v téme: Trieda bez chalanov
baba123

Ahojte, som dievča, chodím na strednu skolu kde mame v triede same baby a dvoch chalanov... vobec sa tam necítim dobre medzi samymi babami, chybaju mi tam aj nejaki chalani...
Moc si tam s tymi babami nerozumiem, stale tam riesia niekoho, ohovaraju, hovoria si tajomstva a take tie typické babske reči ktoré ma fakt nebavia...
Nemám tam skoro ziadne kamarátky, iba mozno dve ale vobec si s nimi nerozumiem, hovorím s nimi nasilu, aby sa tam aspon niekto so mnou bavil...radšej si rozumiem s chalanmi lenze ked ich tam nemáme (tí dvaja su divní) tak tazko sa s niekym baviť :( poradte co robiť

katka7362

Ja som tak stravila na skole 3 roky. Je to tazke ale najlepsie co mozes urobit je byt neutralna. K nikomu sa nepridavaj, nikoho neohovaraj. Snad sa udrziavat normalne vztahy aj ked najskor nebudu prilis kamaratske. Ja som si takym sposobom nasla aspon jednu kamosku s ktorou sme potom prezili do konca. Vela s tym ale neurobis lebo ludi nezmenis. S tou kamoskou sme uz tiez bez kontaktu kedze sme kazda v inej krajine a poviem ti ani jedno kamaratsvo zo strednej mi nechyba. Az teraz mam dobrych kamosov v pravom zmysle slova ktorych som ale nestretla na ziadnej skole. Rob co ta bavi a hlavne sa nezapajaj do ziadnych inrig a nemen seba len aby si zapadla.

Bolotohodost

Pilcuk,ty si bl*bec... Chod ku psychologovi a tam si vyries svoje komplexy ;) toto je naj rada pre teva a tvoj chorucky slepaci mozocek

kamkaa

baba123-ano mam ale pre istotu by som tu rada napisala svoju fake e-mailovu adresu..vieš ako to je nikdy nevieš kto ťa tu môže spoznať

Pilcuk

Tým "divní" si asi myslela chudobní, však ? Chodíš zrejme do školy, ktorú navštevujú zväčša dievčata, chalanov je tam málo, a tak si zrejme nie je z čoho vyberať. Asi ani jeden z tých mála chalanov, čo sú na škole, nepochadzajú z bohatej, podnikateľskej rodiny, nevozia sa na drahom tátošovi, ktorý by im zakúpili rodičia ako darček k 18. narodeninám.Skrátka školu, na ktorú chodíš, nenavštevuje žiaden tvoj potencionálny frajer=sponzor, ktorému by si po skončení vyučovania sadla do drahého BMW, Audi, s ktorým by si sa mohla pochváliť kamarátkam, ktoré si už zabezpečených frajerov našli, ktorý by ti kúpil to, na čo by si v obchodnom centre prstom ukázala...To je veru ťažký život...