Trieda bez chalanov

Príspevok v téme: Trieda bez chalanov
baba123

Ahojte, som dievča, chodím na strednu skolu kde mame v triede same baby a dvoch chalanov... vobec sa tam necítim dobre medzi samymi babami, chybaju mi tam aj nejaki chalani...
Moc si tam s tymi babami nerozumiem, stale tam riesia niekoho, ohovaraju, hovoria si tajomstva a take tie typické babske reči ktoré ma fakt nebavia...
Nemám tam skoro ziadne kamarátky, iba mozno dve ale vobec si s nimi nerozumiem, hovorím s nimi nasilu, aby sa tam aspon niekto so mnou bavil...radšej si rozumiem s chalanmi lenze ked ich tam nemáme (tí dvaja su divní) tak tazko sa s niekym baviť :( poradte co robiť

Kamkaa

Keď ti to prekáža nemala si ísť na dievčenský odbor ale na nejaky chlapčenský..a bolo by...teraz neskoro sa sťažovať už..tiež som v dievčenskej triede takže ťa celkom chapem...proste musime to len nejak dokopať...a tiež mi chybaju kamaráti chlapci..normálne sa nemám chuť ani líčiť ani pekne obliekať ani nič do tej školy lebo je to viac menej zbytočne ...doplatili sme na svoju chybu..kebyže mám možnosť to zmeniť nikdy by som nešla na čisto dievčenský odbor..už hlavne kvôli tomu aká dnes väčšina dievčat je.... už neskoro...a bohužial neviem ako ty ale ja nemám moc možnost spoznať kamarátov ani mimo školy..čiže je to ešte horšie..