som skareda a nik ma nema rad

Príspevok v téme: som skareda a nik ma nema rad
lianka 70

Ahojte som tucna a skareda a uplne sama, nikto ma nema rad, kazdy mnou len pohrda.....uz fakt nevladzem, uz sa mi ani zit nechce....ked kracam po ulici tak vidim aki su ludia znechuteni ked ma vidia, ako mnou pohrdaju vsetci...a aj v skole..nik sa tam somnou nebavi :( a to uz budem stvrtacka na strednej...rozmyslam ze to cele ukoncim.....mam 19 rokov...158 cm a 85 kg :(( no deeeees

matthiola

Ale lianka, urcite ta maju radi rodicia, stari rodicia, rodina. Ci nie? Nelutujeme sa ale zacneme si nieco zistovat o tom ako vyriesit problem ktory nas trapi. Takto sa to riesi. Nie plakanim a myslienkami na ukoncenie. To robia slabosi. Ty nie si slaboska, vsak? Aspon sa o to pokusit. Bude to dlha cesta, ale kazdym dnom budes k svojmu cieli blizsie. Co nezarucuje, ze ta urobi komplet stastnou ale momentalne je to asi tvoj najvacsi problem. Mas pevnu volu? Nevies? Tak je na case to zistit! Si mladunka, treba skusat! Aj zo zdravotneho hladiska je to pre teba lepsie. Pokial este nemas 100kil. Koza ti este neovisne, krasne sa vyformujes este je na to cas! . Si len gulatejsia neboj za pol roka sa uz budes vytesovat a dalsie leto uz budes mat nove plavky na sebe :) katyblazcikova.cz dobre si pozri tento blog. Tato dievcinka Katy bola baculka. Dneska sutazi v bikini fitness. Dala dokopy dalsie dve baby a dokazu pomoct online. NIe je to az take drahe. Vyskusaj a uz neplac. Treba zacat nieco robit! Sup! Hned teraz :) Tato katy je aj na youtube. Fakt ma vyborne znalosti. Urcite ked jej aj na fb napises tak ti odpise. Je to ceska

dobreuz

A čo si nemyslela vopred na následky? Už keď si mala pár kíl navyše si sa mala uvedomiť a začať s tým niečo robiť. Teraz budeš musieť tvrdo makať, aby sa ti vrátila s5 tvoja pôvodná váha. Ale kožu už nenapravíš, ak sa Ti podarí schudnúť, tak rátaj s ovisnutou kožou, hlavne na bruchu. Žiaľ realita je krutá

Tomas12345

Kasli na nazory ostatných. Rob to co ta baví a robí radost. Tvoje stastie nech nie je odkázane od toho co si ostatný od teba myslia. Tvoje problemy nie su naozajstne problemy.

hindrina

treba trošku začať cvičiť a uvidíš, že keď budeš chudšia, tak budeš aj krajšia a pre mužov a ľudí atraktívnejšie!

Minnie00

No jasne, polku prispevku mi odseklo. :D Este som pisala, ze mas ovela tazsiu ulohu v zivote nez schudnut.. a tou je (myslim si) mat rada samu seba, taku aka si.. inak stastna nikdy nebudes. Viem, o com pisem.

Minnie00

Ja som pred vyse rokom vazila 82kg pri vyske 165cm, co bolo az-az. Zatala som sa, zacala chudnut a teraz mam 65kg. Takze da sa, len musis hlavne chciet...

Odkial si, inak? Ak by si bola z blizka, mohli by sme chodit cvicit spolu :)

Alebo, ak chces, daj mail a

mozeme o tom viac popisat, tiez som mavala stavy zo svojej vahy, aj stale mam...

Angelika3

To tak býva, že frustrovaný človek sa snaží svoju nespokojnosť zaháňať aspoň jedlom.
Musíš nájsť najprv odhodlanie so sebou niečo urobiť, aj keď je to ťažké. No postupne ako uvidíš výsledky svojej práce na sebe, povzbudí ťa to a pôjde ti to ľahšie a radostnejšie.
Možno by bolo dobré pre začiatok si zohnať nejakú kvalitnú knihu o stravovaní a trebárs aj nejakú motivačnú knižku.
Ja som asi ako 20- ročná narazila na knihy od Vadima Zelanda- Ovplyvnovaní reality.
To čo som sa dočítala mi pomohlo pritiahnuť do života mnoho dobrého a prestala som mať taký strach z ľudí a vôbec zo všetkého. Navyše sa tiež venuje stravovaniu a energetickým cvičeniam a to veľmi nevtieravou a postupnou formou, zato účinnou.
Ono keď budeš mať dobré zdravie, dobrú postavu, peknú pleť a nechty, nebudeš sa cítiť tak škaredá, aj keby si mala dedične neviem aké predispozície, zvyšok sa dá navyše doupravovať dobrým make upom a podobne.
No a keď tvoju tvár rozžiari úprimný úsmev z dobrého pocitu zo seba, tak budeš aj na okolie pôsobiť sympatickejšie, takže sa prirodzene budú chcieť s tebou kontaktovať.
Ak sa totiž tváriš ako zatrpknutá múmia bez energie a akejkoľvek chuti do života, nečakaj, že druhí budú mať chuť s tebou tráviť čas. Veľa toho ešte môžeš v živote zmeniť, len sa odhodlaj spraviť prvý krok, hľadaj možnosti riešenia, miesto toho aby si sa len sťažovala, napchávala a plakala nad sebou.