Vypadavanie vlasov a sampon Posejvlas

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov a sampon Posejvlas
Milan Bsi

Caute, mal som dost velky problem zhruba od 36 rokov mi velmi vypadavali vlasy. Mal som rozne stresy a podobne, uz som polosedivy od byvalej prace, hlavne na spankoch, takze ked sa k tomu pridalo estepadanie vlasov, tak mi to velmi na sebavedomi nepridalo. Nedavno som sa nahodou cez kolegu v praci dostal k samponu posejvlas a chcel by som ho poradit vsetkym ktori trpia vypadavanim vlasov. Ja si umyvam vlasy kazdy den, lebo sa mi rychlo mastia a vyzeraju na druhy den hned neumyto. Napriek tomu po pouzivani Posejvlasu s ligurcekom sa vsetko zlepsilo. Vlasy su pevnejsie a padaju ovela menej. Teraz uz je to mesiac co ho pouzivam a zacinam ho radit aj mojim znamym. Pravda je ze trosku vysusuje vlasy, to mi hovorila manzelka, preto je dobre ho kombonovat s kondicionerom, hlavne u zien, Ja take veci nepouzivam.:-) Vyskusajte a podelte sa svojimi skusenostami. Ja som velmi spokojny!

Siminnka

Ahojte chlapci, a co hovoria na Posejvlas manzelky? Ty si spominal manzelku ze skusala, ake to ma vysledky? to by ma zaujmalo:-)

Totemovak

Co ja viem chlapi, ja pouzivam zihlavovy sampon a vlasy mi nepadaju a umyvam si hlavu dva razy do tyzdna. Ale mozno to vypadavanie je aj o genetike, kto ma ake predpoklady. Mam znameho ten uz je v 30ke sedivy po tatovi...