Vypadavanie vlasov a sampon Posejvlas

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov a sampon Posejvlas
Milan Bsi

Caute, mal som dost velky problem zhruba od 36 rokov mi velmi vypadavali vlasy. Mal som rozne stresy a podobne, uz som polosedivy od byvalej prace, hlavne na spankoch, takze ked sa k tomu pridalo estepadanie vlasov, tak mi to velmi na sebavedomi nepridalo. Nedavno som sa nahodou cez kolegu v praci dostal k samponu posejvlas a chcel by som ho poradit vsetkym ktori trpia vypadavanim vlasov. Ja si umyvam vlasy kazdy den, lebo sa mi rychlo mastia a vyzeraju na druhy den hned neumyto. Napriek tomu po pouzivani Posejvlasu s ligurcekom sa vsetko zlepsilo. Vlasy su pevnejsie a padaju ovela menej. Teraz uz je to mesiac co ho pouzivam a zacinam ho radit aj mojim znamym. Pravda je ze trosku vysusuje vlasy, to mi hovorila manzelka, preto je dobre ho kombonovat s kondicionerom, hlavne u zien, Ja take veci nepouzivam.:-) Vyskusajte a podelte sa svojimi skusenostami. Ja som velmi spokojny!

marvee

Ahojte, máte teda skúsenosti s e-shopom sibircanky? Ja som im písal mail, ktorý sa mi vrátil, asi taká adresa neexistuje. Na ich stráne písali, že je možný aj osobný odber v BB, tak sme tam volali a vraj to možné nie je. Tak fakt už neviem, či im veriť alebo nie. Tiež by som si chcel objednať uvedený šampón, díkes.

Kalikali

No fakt vyborna vec, mam hodne riedke vlasy a kvoli stresom smi v poslednej dobe vypadavali, teraz som to skusil a mam pocit ze tie vlasy su pevnejsie a vo vani po sprche prakticky ani vlas

Marypoppins

Ahoj, ja pouzivam Posejvlas s ligurcekom uz druhy mesiac a som velmi spokojna. Vlasy su pevnejsie a vyzeraju objemnejsie. Vyrobca doporucuje si umyvat hlavu kazdy den, ja som najprv skusala kazdy druhy a teraz v teplejsom pocasi kazdy den. Ked su vlasy suchsie tak este pouzijem kondicioner.:-)

Milan Bsi

Manzelka je velmi spokojna s Posejvlasom, pouzivaju ho aj jej kolegyne, ale hovori ze v kombinacii s kondicionerom, lebo ona ma suchsie vlasy. Dufam ze pomohlo)