Mám pocit že nemám tých pravých priateľov

Príspevok v téme: Mám pocit že nemám tých pravých priateľov
Osamelaaaaaaaa

Ahojte.
Už dlhšiu dobu v sebe dusím niečo,čo som nepovedala rodine a ani nechcem. Hanbím sa za to. Proste ide o to,že sa veľmi cítim byť tak sama. Osamelo. Nemám pravých kamarátov. Nechodím s nimi do parku,na zmrzku,len tak si pokecať lebo žiadnych nemám. Moja sestra ma nespočetne mnoho kamarátok aj kamarátov a stále s nimi niekde chodí vonku,domov pride niekedy až v noci a ja zatiaľ revem do vankúša. Prečo? Snažím sa nadväzovať priateľstva a ani nie som uzavretá. Cítim sa tak osamelo a to ma zabíja. Mám len 16 rokov a myslím na samovraždu pretože nikoho nemám. Myslím priateľov. Ja už neviem čo mám pre to robiť.

Anonym222

Osamela na samovraždu ani nepomisli. Neboj bude lepšie jasom na škole kamaratou nemala po čase som mala priatela. A on bol moj opora a vsetko v jednom. A doteras nemam kamaratou len manžela mam a to mi stači. V škole ma,šikanovali ale mala som oporu v priatelovi a napokon sato viriesilo povedala som to učitelke. Nevzdavaj sa hlavne

Anonym222

Osamela na samovraždu ani nepomisli. Neboj bude lepšie jasom na škole kamaratou nemala po čase som mala priatela. A on bol moj opora a vsetko v jednom. A doteras nemam kamaratou len manžela mam a to mi stači. V škole ma,šikanovali ale mala som oporu v priatelovi a napokon sato viriesilo povedala som to učitelke. Nevzdavaj sa hlavne

Petra006

Ahojte. Keď je tu niekto z Košíc kto by chcel pokecať tak som na messengeri ako Petra Tažiková a rada by som spoznala nových ľudí lebo tí starí ma už omrzeli. ?

Tomas12345

Vykasli sa na priatelov. No tak nemas kamaratov no a čo je na tom ?
Ja som tiez dakedy nemal kamaratov a bol z toho nestastný, ale uvedomil som si že to bola obrrovská chyba. Povedal som si že kaslem na kamaratov, urobím si svoj vlastný program a zabavím sa aj sám bez kamaratov. Nasiel som si koníčky ktorym sa venujem,a vieru v posmrtny zivot a to mi ku stastiu stačí. Naozaj nepotrebujem ku stastiu kamaratov, vsak naco by aj ? Je hlupe aby tvoje stastie zaviselo od ostatnych. Rob to co ta baví a dáva zmysel, a nespoliehaj sa na ostatných, inak sa sklames.

poradim38

Tak rob nieco, asi robis nieco zle ked nikoho nevies najst.... zacni robit aktivity kde mozes stretnut nejakych ludi v tvojom veku..... napriklad kurz anglictiny, aj moja neter chodi a hovori ze tam je strasne vela takto mladych...ze sa aj zoznamila s nimi....aj sa nieco naucis a pozoznamujes sa s novymi ludmi...... ale iniciativa musi byt z tvojej strany, nie ze budes ticho cely cas, ludia musia vidiet ze si srandovna, mila, aj pomozes... na takomto kurze je to najlepsie...hlavne neotalaj, ked uz sa ti niekto bude prihovarat tak rozvijaj to, aj keby neviem aky clovek sa ti prihovoril..... lebo naozaj ako niektori pisu, chyba je aj na tvojej strane... podla mna sa moc nesnazis nadvazovat kontakty...