Mám strach ísť do práce.

Príspevok v téme: Mám strach ísť do práce.
Beruska

Prosím vás o radu, mám strach nastúpiť do novej práce.V auguste mám nastúpiť do banky. Strach že možno to nezvládnem, nesplním očakávania. Že sa nezvládnem naučiť čo treba. Že nezapadnem do kolektívu, nezvládnem systém, školenia. Mám už nejakú prax. Chytá ma panika ako sa ten termín blíži.

exbankarka1

ani sa necudujem... banka rovna sa zensky kolektiv a to je hotove peklo... drzim ti palce nech natrafis na spravnych ludi... ked som pracovala v banke ja baby si tam tak neskutocne podkopavali nohy jedna druhej ze katastrofa... uz som rada ze tam nepracujem

Omen

Ak si budeš takéto myšlienky pripúšťať, potom tú prácu naozaj nezvládneš! Strach je od toho, aby si sa ho naučila prekonávať. Ak chceš uspieť, musíš svoje negatívne myslenie zmeniť na pozitívne. Je to len na tebe, len ty to môžeš zmeniť. Tak to zmeň! : )

zita 05

Presne ako ti napísala dadma. Niet čo dodať. Môžeš iba získať, tak veselo do toho, teš sa na novú príležitosť.

Sloniecko

antiblbci
zevraj antiblbci.. :D no to vidim. Za prve ja som muz, za druhe, nemam VS a nerobim v kancli a za tretie- ja nikoho pracu neohovaram. Ja tiez robim vo vyrobe a prave preto som si nasiel tuto pracu, lebo konkretne vo firme, kde robim, nie je ziadna hmotna zodpovednost. Ked sa nieco zle vyrobi, putuje to do odpadu. Predtym som robil vo sfere obchodu- predaja, co bola velmi zodpovedna praca. Neustale som sa strachoval o tovar, ktory som predaval- hlavne vypoctovu techniku a o peniaze v kase takisto. Aj ked je pravda, ze momentalne som pracovne vyssie zaradeny- kedze ovladam anglicky jazyk a viem komunikovat so zahranicnym sefom. A ten priklad som dal presne na ten druh prace, kde sa clovek nemusi obavat, ze nieco pokazi, rozbije, alebo zle prijme peniaze. Nikdy som ziadnu pracu nepodcenoval, prave naopak- ja osobne si velmi vazim aj smetiarov napriklad, kedze ich praca je velmi potrebna.

antiblbci

sloniecko ty si urcite nejaka krava s vysokou skolou pre ktoru ja kazdy tazko pracujuci clovek vo vyrobe alebo v obchode spodina. Hlavne ze vy co len vysedavate v kancloch chodite kavovat, fajcit a ohovarat ste ludia na ktorych stoji tato zem... ach ....

dadma

Nie si jedina, myslim, ze kazdy ma strach ked ide do novej prace, co ho caka ci to zvladne. Ale povedzme si pravdu :) Co najhorsie ti mozu spravit? Co ti odrezu hlavu? Nie. Proste najhorsie co ti mozu urobit je, ze ta vyhodia a to nie je ziadna katastrofa

ivobrick

A co si akoze teraz myslis ze sa stane, ked od pasu posleme krabicu plnu vyrobkov inej firme v inom state, a nebude tam to, co si objednali?!
Alebo to nebodaj spadne chlapcom s vysokozdviznymi vozikmi.
Spoluucast 10%, 1 krabica min. 2000E.
To zboznujem, podcenovat pracu inych.