Problém předkožka

Príspevok v téme: Problém předkožka
Lucka35

Dobrý den, dneska jsem byla se synem na 9 leté preventivní prohlídce. Celá prohlídka probíhala normálně až do doby, kdy paní doktorka zjistla, že synovi nejde přetáhnout předkožka. Měl predkožku přilepenou po celém obvodě. Doktorka použila sondu a násilím celou předkožku uvolnila. Nezdá se mi to jako normální postup. Setkal se s tím někdo? Jak to probíhalo u vás? Malý má problém se teď vymočit, protože to štípe. Děkuji za názory.

David123

Dobrý den, musím se priklonit k lucii, já osobně takové uvolnění zažil asi 4xve věku 5,7,9,11. Můžu říct, že jsem měl strach chodit na prohlídky. Vždy když jsem si musel lehnout na lehátko tak jsem měl az panickou hrůzu. Je to strašná bolest i když celý zákrok trvá pár minut. Měl jsem i problém při močení, na to je dobré si predkožku před močením přetáhnout aby se di rány nedostala moč a bylo to ok.

lucka35

pepe542, máš pravdu s tou obřízkou. Nejsem tomu ani já nakloněná. Doktorka nepoužívala žádný obvaz, ale paličkovou sondu, kterou žalud obkroužila a tím uvolnila. martiinka2 mi celý postup vysvětlila a sama naznala, že tato metoda je zastaralá a dnes se už nepoužívá. Je to postup, který se používal před 20ti lety, Dnešní medicína říká, že pokud není problém s močením, není důvod předkožku uvlnovat, že se dříve nebo později sama uvolní. Teda pokud není zúžená, nebo tam není nějaký jiný problém.

pepe542

Lucka35... je až neskutočné, z čoho narobíte problém. Mala si syna na päť minút nechať urológovi na ambulancii, dať si kávu a bolo by po všetkom. Už by nebol traumatizovaný.Toto je správny postup. Ja som s tym bola zo synom tiež na urologii, stiahol mu to lekar na silu inak to neslo. A chvalabohu ho to pri moceni nestipalo, dostali sme antibiotickú mast a pipika sme potierali a asi za týždeň sa to zahojilo. Inak ako na silu to nejde. Len si treba uvedomiť, že to nie je krupón zo svini, že sa to robí kombinačkami, ale kožtička tenšia a jemnejšia ako cigaretový papierik. Ak dieťa zamrnká je buď rozmaznané alebo len zo stresu, čo okolo neho robíte. Je to skoro bezbolestné, a nie je to súvisle prirastené. Po odtrhnutí to môžeš vidieť na uvoľnenej hlavičke. Lekár si hlavičku pridrží v obväze medzi prstami aby sa nešmýkala a palcom druhej ruky predkožku akoby olúpe. Potom potrie mastičkou a pošle s Pánom Bohom. To je všetko. A čo píše RomcaPomocnica je obyčajný podvod. Lekára by bolo treba nakopať lebo bezdôvodne vyťahuje peniaze z poisťovne a akože ľudským prístupom láka úplatky. A že chlapcovi urobil obriezku poškodil chlapca v pohlavnej oblasti. Mal by si preštudovať nervové zakončenia pohlavných orgánov chlapcov. Obriezka sa robila akože z náboženských dôvodov, v skutočnosti išlo o zníženie pohlavnej vzrušivosti u mužov.. A to tým, že im odrezali predkožku, kde na konci hlavičky je hrana, okolo nej a za ňou je osemdesiat percent nervových zakončení podporujúce sexuálne vrušenie. Trením hlavičky o spodné prádlo táto stráca prirodzenú citlivosť a tým aj o toľko percent pôžitok zo sexu. Ešte si taká hrdá RomcaPomocnica.
čo si dala doktorovi. Lucka35 Ty zober syna choď za prvým normálnym urológom a nechaj ho pracovať. Nemá čo pokaziť. Ani krv nebude tiecť. Hi. Ak Ťa týmto smerom vedie aj pani doktorka, zbav sa jej, nemá dobré úmysly. Lekári radi využívajú opičiu lásku rodičov a precitlivelosť na svoje deti. Je dosť na to aby ste sa v radách kontrolovali. Naučili sme sa fylozoficky pomenovávať nechutné veci jemnými výrazmi. Referent pre ľudské zdroje, ničíme živú silu nepriateľa, Ku*va hosteska, spoločníčka.
Však to nie je také vulgárne. Ale my ostáveme napriek tomu tým, čim sme boli. Je tu veľa citlivých tém na fore a niektoré príspevky nie sú hodné ľudí. Prajem malému, nech mu orgán funguje. Nedaj robiť žiadnu obriezku. Zanedlho začne masturbovať a bude mu aj veľká. Nič sa mu nasäť neprirastie.

Lucka35

Ty jsi z nitry? Tam mám rodinu kousek :) No já právě četla, že při úplné obřízce se většinou uzdička odstranuje. Nevím, manžel je zásadně proti obřízce. Starší syn s tím takové problémy nikdy neměl,.

Lucka35

Nebál se potom syn chodit na preventivní prohlídky nebo kontroly? Kde v nemocnici mu to dělali a ještě mi řekni jestli mu odstranili i uzdičku?