Priznaky cukrovky

Príspevok v téme: Priznaky cukrovky
Danielle_11

Mate niekto skusenost s cukrovkou ? Uz asi mesiac spät sa mi objavilo rozmazane videnie ,velka unava, bolest hlavy, krce v bruchu , hnacka, prvy krat som mala vaginalny herpes , kvasinkovu infekciu ust (asi) ..mala som zhorseny dych ;biely jazyk a strasne kutiky, mam o dost zvacsene brucho... Este som nesla k lekarovi ..dost to odkladam ...ale zajtra uz pojdem ...ale chcela som sa opytat tych co im zistili cukrovku ze ake ste mali priznaky ...ci je mozne ze mam cukrovku ...nemame ju v rodine ale posledne dva roky som mala zlu zivotospravu ... zla strava,ziadny pohyb , stres,alkohol a za posledny pol rok som pribrala 25kg a mam bmi 30

evulik44

Za pol roka pribrat 25 kíl? dievča čo si robila? to je brutál... inak to co popisujes mozu byt priznaky cukrovky...

Noelinka

A so solou by si tiez nemala preháňať nie je to prospešné pre oblicky tak sa necuduj ze chodis častejšie mocit

Noelinka

Danielle ked nevies ake su priznaky znizenej cinnosti s.z tak si to pozri na nete. Ked mas cas tu pisat tak sa pozri do pana googla ;)

A cukrovka to urcite nebude maka by si este dalsie symptómy

Defcon

Danielle, preto pisem o acetonovom zapachu moču, lebo ostatne priznaky cukrovky su dost subjektivne a zalezia na mnohych faktoroch. Nik ti na dialku nepovie, ze mas cukrovku lebo si casto smadna. Smadna mozes byt kvoli tomu ze malo pijes.....-)))) ale ten zapach neoklames ziadnym subjektivnym zhodnotenim stavu.
Preto vsetky ostatne priznaky nemaju vahu ani 5% toho, aku vahu ma ten zapach. Ten je jednoznacny.

philips

Samotnú cukrovku pravdepodobne nemáš, ale porušený metabolizmus cukrov je možný. Zvýßiť pohyb, znížiť hmotnosť.

Danielle_11

ako vlastne zistim ci castejsie mocim ? Pretoze cez den to tak nepocitujem ale skor vecer pred spanim... vypijem behom dna 2 az 3 litre.... kolko krat by som mala ist na wc behom dna alebo proste Ako zistim ci castejsie mocim ? Ale pocit sucha v ustach to mam ale niekedy sa stane ze ho aj pol dna nepocitim... podotykam pijem pravidelne cistu vodu cca kazdu hodinku pohar a snazim sa nepriimat vela soli v jedle

Danielle_11

moc mi nesmrdi absolutne vobec...ale dalsi priznak som si vsimla ze uz mesiac mam doslova az zavislost na kremovani ruk a pery pretoze su totalne vysusene aj po tretom nakremovani kvalitneho kremu...neviem ako sa prejavuje znizena cinnost stitnej zlazy ale brala som AD ktore mi hormony dost rozladili a koli nim mi vynechavala menstracia a este aj vynechava ..chodim na injekcie .... Este som bohuzial nebola u lekara lebo som ho nestihla ...ale mam brutalny stres ...a myslim ze to budu aj kvasinkova infekcia aj cukrovka ....