Priznaky cukrovky

Príspevok v téme: Priznaky cukrovky
Danielle_11

Mate niekto skusenost s cukrovkou ? Uz asi mesiac spät sa mi objavilo rozmazane videnie ,velka unava, bolest hlavy, krce v bruchu , hnacka, prvy krat som mala vaginalny herpes , kvasinkovu infekciu ust (asi) ..mala som zhorseny dych ;biely jazyk a strasne kutiky, mam o dost zvacsene brucho... Este som nesla k lekarovi ..dost to odkladam ...ale zajtra uz pojdem ...ale chcela som sa opytat tych co im zistili cukrovku ze ake ste mali priznaky ...ci je mozne ze mam cukrovku ...nemame ju v rodine ale posledne dva roky som mala zlu zivotospravu ... zla strava,ziadny pohyb , stres,alkohol a za posledny pol rok som pribrala 25kg a mam bmi 30

philips

Defcon, smrdieť ako smrdieť, opakujem, je rozdiel DM1 a DM2, pri DM2 je vznik ketolátok podstatne nižší, takže aj ich vylučovanie je nižšie. A tak nemusí byť výrazná pachová stopa v moči.

Defcon

Evidentne nikto cukrovku nemate, len tu zvatlete . Ak mas cukrovku, tak ti bude smrdiet moč .intenzivne . Nieco ako aceton. To si nepomylis. Chujoviny ako smäd a podobne si nevsimaj.

Tomas12345

Ked som cital tvoj prispevok tak som si myslel ze to urcite nie su priznaky cukrovky, ale s najväcsou pravdepodobnostou plesnove ochorenie. Ked si ale v komentaroch napisala ze mas aj pocity smädu, a caste mocenie tak som zmenil nazor.Myslim si ze to mozu bytbyt aj priznaky cukrovky, zajdi preto k doktorovi.

mate59

Ak máš niekoho vo svojom okolí kto má glukomer, odmeraj si cukor 2 hod. po jedle,nemal by byť vyšší ako 5,5.
Alebo choď k lekárovi so svojim problémom.

Danielle_11

este k tomu priznaky chripky ...kychanie,upchaty nos a tecenie z nosa ale objavi sa to len napr. na hodinku a potom cely den nic...ako keby alergia

Danielle_11

smäd ,zvysene mocenie a unava mam...napuchnute nohy nie ..skor brucho, a aj zhorsene liecenie ran ... len s hmotnostou to mam naopak ...a s unavou je to tak ze cely den som v posteli a dokazem spat aj 13 hodin a som rovnako unavena ako po 7-8 h spanku ...a este k tomu mam depku a uzkosti

mate59

Nemáš typické prejavy cukrovky.Tie sú smad,sucho v ústach,jazyk sa lepí na podnebie,svrbenie kože,časté močenie, zapuchnuté nohy,úbytok na váhe,únava,môžu sa horšie hojiť rany.Príčinu hľadaj inde.