Iracionalne chovanie ženy

Príspevok v téme: Iracionalne chovanie ženy
Ako DALEJ

Mame doma problem zena sa chova uplne iracionalne nekomunikuje a ked tak dava protichodne vety 90% komunikacie kriči. Je to zvlastne potrebujem zistit ci som neni v poridku ja alebo ona. Par veci na objasnenie . mame 3 deti . po naroeny dvojiciek prec cca 5,5 rokom nastojila aby som opustil pracu vo vedeni jednej firmy lebo som malo doma a tak nakolko som tiez mal tej prace uz dost suhlasil som a odisiel zobral som zlaty padak a isiel na urad prace s tym ze minimalne 3 mesiace tam budem a potom uvidime co dalej . hned po opusteni zamestnania (deti mali 3 mesiace) odisla pracovat pretoze vraj z coho budeme zit, kedze som bol na urade bolo to logicke a nenamietal som ze sa o dvojicky postaram co vobec nie je narocne ako pisu niektore mamicky :-D. Po 3 mesiacoch sa mi ponukla moznost otvorit si zivnost a pcerpat eurofondy + par lukrativnych zakaziek a tu uz zacali problemy pretoze pokial chcete podnikat neaky cas to predsa len zaberie , tak som ju poprosil ze ci nenajdeme rozumne riesenie (pracovala na dohodu takze tiez mala moznosti ako si nastavit pracu ale samozrejme si ju nastavila aby tam bola stale ) nakolko v tomto smere ma uplne odignorovala par stretnuti sa mi podarilo absolvovat ale na podnikanie zalostne malo a investicie neumerne , hned som to zastavil pre katastrofou dohodnute a lukrativne veci som dokoncil a pracu ukoncil so ziskom cca 500 € :-D samozrejme odratal som naklady na najom a zivobytie . nasledne zacala tlacit aby som si nasiel robotu bohuzial mala podmienku aby som pracoval na kratky a dlhy tyzden a ze ona bude pracovat na obratenych smenach . taketo zamestnanie sa tazsie hlada v mojom obore tak to trvalo cca pol roka mozno 3/4 . podotykam ze zena zarabala aj brala matersku + pridavky ale to by nebol problem ja som bol s detmi rad , ale posledne 3 mesiace kedze uz som narok na podporu nemal a peniaze uz dosli sa rozhodla ze peniaze co zarobila su len jej a mne neda ani korunu lebo nic do domu neprinasam. Ja nie som narocny clovek takze s pomocou znamych (samozrejme dovody som im nepovedal som to prezil) zamestnanie nasiel aj za zaujmavu mzdu i ked dalej od bydliska ale to v zasade nevadilo takto sme fungovali asi 2 roky +- potom uz deti odrastli nastupili do skolky zena zmenila zamestanie nasledne aj ja som sa vratil do oboru kde som pracoval aj pred tym i ked stale dalej od domova . po dalsom cca 1,5 roku som sa rozhodol najst si zamestnanie aby som bol kazdy den doma co sa podarilo takze som aj s detmi aj so zenou. A tu je ten problem. posledneho 1,5 roka som chodil domov na vikendy . Podotykam po mojom priche ani slovo ako si sa mal co si robil cez tyzden minimum telefonatov a aj tie koncili zvukovym tonom tu tu tu ziadne ahoj alebo zbohom. kedze som bol mimo bydliska neake peniaze zjedol najom jeden doma druhy v tom meste naklady na dopravu energie doma no vela mi neostavalo ale ziadna bieda . tu uz vycitala ze malo zarobim nech tam skoncim ze ona je na vsetko sama (ale uz som na to ukoncenie pracovneho pomeru daval pozor po skusenostiach takze plynule prechody zo zamestnania do zamestnania.takze ked som nasiel konecne pracu doma ukoncil pracu v dialke. oznamil zene odkedy sa vraciam na trvalo domov jej poznamka bola a naco sem ides aj tak mi tu nepomozes (????) mimochod na navseteve u priatelov, zobral som to na hlucho(oni nie pytali sa na to) ked som sa vratil domov tak hned som nabehol na rezim rano nalozim deti veziem do skolky a skoly potom do prace a ideme klasika. par krat sa stalo ze rano zena (hned ako som prisiel si nahodila nocne smeny lebo tam vraj lepsie zarabaju) povedala ze ona zavezie rano deti hovorim si ok skor budem v praci skor budem doma dva dni na to mi zacala bez neakeho podnetu vykrikovat ze ani tie deti nevozim do skoly a ze to musi ona (????) . upracem byt (ako muz samozrejme ) pride domov vsetko prezera hned zacne kricat ze to to nie je hotove tamto nie je hotove a nikto nic nerobi. mne osobne by to bolo jedno nech mi vravy co chce horsie je ze toto robi aj detom jednu sobotu deti upratali celu izbu starsia dcera povysavala cely dom byt ked to mali hotove sadli si a skladli lebo (ako deti s Legom heh ale ziadna hroza) on prisla domov a prve co urobila zhukala deti pod ciernu zem ze robia bordel (starsia aj plakala vtedy lebo sa fakt snazila) ked som to zene povedal tak tak len nieco zafrlala a odisla na dvor . celkove dava nezmyselne prikazy napriklad oblec si teplaky dieta si ich oblecie a zapeti mu povie nech si da napriklad kratase ale preco si si obliekol tamtie teplakie a nie tie ine (dieta je rado ze si naslo neake a oblieklo ) horsie je ze jej komunikacia je len krikom starsia dcera uz tiez krici stale o slovniku mojej zeny sa ani nebudem vyjadrovat ale v krcme na dedine je to svatostanok . nedokazem ju presvedcit nech nenadava nech je detom prikladom, ze nemoze ziadat od deti co sama nerobi (nemozem chciet aby deti upratovali a hracky mali na svojich miestach ked moj pracovny stol je ako chliev, nemozem vraviet detom hned ked nastupite do auta dajte si pas ked ja si ho dam az po 5 kilomery jazdy ak vobec, nemozem hukat po detoch aby nehukali ) Absolutne nie som za rozvod, myslim ze deti by mali mat oboch rodicou ale kde je ten zlom kedy to uz nie je na prospech.vsimol som si ze jej attack sa dost stupnuju v okoli menzesu. Do poradne ist nechce psychologovi tiez nie (ak date tip mna neakeho v okoli TN dajte vediet mozno ju tam neako dostanem a samozrejme sex , co je to ? :-D (ale toto si viem vyriesit po svojom :-D ) kazda rada mi pomoze ja som uz vycerpal moznosti aj znalosti a to som neaky ten piatok ludi riadil a vyriesil vela problemou. ale vzdy musela chciet aj druha strana

pppccc

To je tzpicke spravanie manipulatoriek. Nejde jej o to, aby urobila spravnu vec, ale aby ju niekto posluchal ked si to prave zmysli. Rychlo prec od takej, lebo ti skazi cely zivot.

Ako DALEJ

tak dalej to nie je problem penazi to bol len priklad ako sa chova ze nevie co chce a ked aj povie ze to chce o tyzden to nie je pravda . myslim ze financie nie su problem nasa rodina na prijem 2400 € v cistom plus este neake peniaze su z bytu co prenajimame (neviem kolko to som nechal cele zene nech si to riadi ) takze deti by sme zvladli aj dve naviac. hipoteku nemame a je tam len jeden uver cca 85 € .

tak dalej

NECHAPEM NACO SI LUDIA NACHNEPIA KOPEC DETI A POTOM SA LEN NERVUJU KED NEMAJU NA ZIVOBITIE .TO VAM NESTACILO TO JEDNO ....NECHAPEM LUDI NAROBIA SI DETI NABERU POZICIEK POTOM SA LEN NERVACIA A VYPISUJU A VYPLAKAVAJU NA FORACH

Aliss

Nechce sa mi citat vsetky komenty, mozno si to tu uz spominal...zaujima ma, lebo ved urcite ste aspon trosku komunikovali o vasej situacii, ze ako to vidi ona? Co jej vadi? Co sa v nej deje? Isto ti to tu uz ludia napisali, ze ak krici, krici aj jej vnutro. A neda sa najst pricina, ak sa nepomenuje. Skus ju, az bude relativne klud, objat. Objim ju a spytaj sa, co sa v nej deje. Co preziva a podobne. Nehovor jej ako jej mozes pomoct a ako to zvladnete a podobne. Staci len otazka, ako sa citi. Pocuvaj ju, nerob zo seba toho najlepsieho, toho co to vsetko zvlada. Naopak, priznaj sa jej, ze sa citis slaby a potrebujes jej pomoc. Mozno mi budes oponovat, ze ty slaby nie si a bla bla, ale evidentne si. Preto tato tema, preto ziadas o pomoc. A to iste povedz aj jej. Ze velmi tuzis po pokoji, po tom, aby veci fungovali, ale z nejakeho dovodu to nejde. Je to podla mna lepsie, ako byt neustale v pozicii "vsetko sa da vzladnut, ked sa chce". Ano, tak to aj je :D Ale myslim, ze to je posledne, co chce pocut. Ak odmietne objatie a tvoje priznanie, ze tiez si len clovek a prerasta ti to cez hlavu, okej. Bude to jej rozhodnutie a potom uz je na tebe, ci chces zivot vedla niekoho, kto ma problem ale nechce ho riesit.....

Matyo

Tvoj problém je, že si na ňu príliš dobrý. Žena keď má dobrého muža, tak zo začiatku je síce šťastná, ale po čase jej z toho dokonalého života prepne a to sa stalo tvojej žene. Mal by si sa aspoň raz za čas ožrať, urobiť doma cirkus, vynadať jej a uvidíš, že ti za chvíľu bude ležať pri nohách.

Ako DALEJ

aj bubu sa skusalo a nic . este skusim objednat poradnu nalozit ju do auta ze sa ide neviem na nakup a doviest ju tam a hotovo. Uz ako by som pocul tie invektiva
:-D ze ci je ona blazon heh

Apokryft

Niesi iný (podľa vyjadrovania) .Len tu ludia sa snažia poukázať na to ,že vaše zriedkavé spolužitie malo za následok toto.Neznamená to že ty si vinný ale ani že manželke teraz treba stale ustupovať.!To čo teraz poviem som nikdy nespravil .V niektorých prípadoch treba spraviť rázne kroky aby sa situácia dala do pohybu.Buchnúť po stole a povedať dosť !vyhladáme odbornú pomoc a hotovo !
Alebo ťa mám prefackať?Samozrejme to druhé len tak bu bu bu.Ja som za 25 rokov manželke ani nevynadal.Nebolo treba vždy mala pravdu,alebo platilo pravido č.1 len sa snažím naznačiť že v rukavičkách to niekedy ne
jde a vtedy treba pritvrdiť.Možno ťa musí vidieť nasraného,odhodlaného spraviť rázne kroky proste vediet sa tváriť že si odhodlaný aby sa spamätala a minimálne chcela poradňu.

Ako DALEJ

aaaaazzzzz je mi jasne ze to sami nedame dakujem za tip na poradnu len ako ju tam dostat ... kazdopadne minimalne sam tam zajdem mozno poradia ... pretoze podla kommentov usudzujem ze som iny asi ja :-D je tu aj tato moznost veru .