Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

NEZVLADAM BRIGADU

Príspevok v téme: NEZVLADAM BRIGADU
BBrigadnik2

Ahojte, som zufala z brigády ktorú mám. Je podla Vas normálne že rano o 6:00 ked pridem cistim zeleninu , mrvku struham chren cibuľu obalujem rezne syry nugety ine kuchynske prace potom poumyvam vsetky velke kotly z vydaja obedo, vsetko v comtom sa varilo riady (vari sa tak 5-6 jedal a, polievky vo velkom vsetko vo velkom mnozstve) potom umyjem cely obrovsky areal restiky schody az von hajzle nachystam predajnu, idem sa prezliect do noveho obsluhujem hosti (sama) do toho chodim umyvat taniere nemaju micku a ak nahodou mam minutu volna tak mi daju robotu v kuchyni alebo veduca ze mam chodit umyvat obrovské hrnce v ktorých sa vari na zajtra pri com odbieham obsluhovať hosti cela mokra, na konci (8 h robím) znova poumyvajm vsetok riad mam cele mokre nohy lebo som v umyvarke po členky vo vode, podlahy zmijem,vysypem kose a idem vyniet obrovske vrecia z odpadom ale nesmiemdnes vrecia vyhadzovat takze tie zadristane vrecia davam nazad, plus este mi nosia obedare zo vsetkych firiem ktorym robia vyvoz olkolo 200 obedarov ktore sama umyvajm rucne a ti ludia si ani jedlo nevykydnu von..mam koncit o 14-kedze za cely den nemam cas ist anina wc ani sa len napit a končím o pol tretej,pise sa domi 14:00. Jesť môžeme len to jedlo co ostalo jedno jedine mame na výber cosa najmenej predávalo a veduca za mnou stále chodí a ponizuje ma uz si to vsimlo dost ludi. Toto rob za 2,80na h. Mam pocit ze je to des co myslíte cija som precitlivela

BBrigadnik2

nemam na to študovať externe , studjem denne :/ do teraz sa to nejak dalo mala som aj nieco ušetrené lenže veľa výdavkov bolo okolo bytu nútených

Kontr0lor

V dnešnej dobe si zamestnávatelia (hlavne tí zahraničný) myslia, že ľudia (hlavne mladí ako ty) sú stroje. On chce ušetriť tak ty sa máš starať o všetko. A teraz si ty musíš premyslieť či ti ta práca za to stojí, či ju takto nutne potrebuješ aby si sa tam takto nadrela. Keď ukážeš zamestnávateľovi že to stíhaš, tak on vidí že to ide a nehľadá ďalšieho zamestnanca. Proste ale určite by som takto nerobil. Ty máš robiť tak ako ti je to príjemné a nie byť v strese, a nezastaviť sa celý deň.

BBrigadnik2

24, robim kazdy den osem hodin nemozem ist za hranice ako zvyknem kedze tento rok koncim vysku a v juli aj auguste mam konzultácie so školitelom ohladom diplomky, brigadujem uz od 16 aj pracovala som popri skole ale skolka v ktorej som robila zavrela, robím aj cez vikendy to mam druhu robotu a tam to je úplna pohodka, pýtam sa preto lebo som sa s takým niečím ešte nestretla ale je možné že sa mýlim. Je velmi ťažké tam kde žijem nájsť si prácu nie toje ešte na dohodu a keďže sa živím sama berem vsetko nemozem ist na ttp, škola je drahá externe a už mám len rok