Účastníkům tohoto fóra

Príspevok v téme: Účastníkům tohoto fóra
jedenclovek

Už je to asi dva roky, co jsem zde poprvé napsal svůj první příspěvek. Byl jsem překvapen, jak sympatičtí a milý lidé (převážně ženy) zde byli (nevím jestli ještě jsou, nebo píšou pod jinými přezdívkami). Teď už je však tady nějak nevidím-až na výjimky. Možná odešli, mají osobní životy, žijí v zahraničí apod. Chci jim poděkovat za jejich rady a vůbec komunikaci se mnou.

Asi jsem byl pro některé už někdy otravný tím, jak zakládám stále podobná témata a stále píšu o své omezenosti, IQ a jak se hledám i v osobním životě a stále se nemohu najít. Jak nevím, která práce by byla pro mě vhodná, jestli mám ještě studovat a mám-li na to vůbec. Jestli mám odjet do zahraničí, když tady (v ČR) nevidím svoji budoucnost.

Za ty dva roky se dost toho událo a musel jsem řešit i mnohé nepříjemné věci-byly chvíle, kdy jsem se chtěl na to všechno vykašlat-neviděl jsem světlo na konci tunelu. Ale začal jsem to řešit a pochopil jsem, že je to jediná cesta, jak dosáhnou alespoň trochu klidu nejenom v mém životě. Někdo mi tady psal, že mám přestat příliš přemýšlet a jít něco dělat-rukama-manuálně a to se také stalo a již je to několik měsíců, co tak činím. Ještě mám nějakou naději v tomto podivném světě.

Na zahraničí jsem nějak nenašel odvahu-je to i otázka financí, vyřešení určitých problémů (už je to naštěstí za mnou) a znalosti jazyka.

Možná jsem přemýšlivý, něco málo vím, ale moc chytrý nejsem a ve škole jsem nebyl lepší, než průměr a to i se snahou! S tím IQ je to pravda-mám ho spíše nižší, nebo slabě průměrné. Asi mám nízké sebevědomí a to je v této době vada!

O jedné věci jsem se však přesvědčil a myslím že jsem přesvědčil i jiné-jsem pracovitý a snaživý, ale já chtěl vždy více, táhlo mě to k umění a teď je ze mě jen dělník! Já se navíc necítím, ale měl bych. Potřebuji šanci a chytit se ji-jednu jsem dostal a děkuji za ni, proto si na rozdíl od některých vážím i toho, co teď mám.

Jen pochybuji, že bych někdy měl rodinu, je asi více věcí, proč ne. Já zde řešil i svoji bisexualitu, ale faktem je, že se mi ženy líbí. Já ani toto nemám ještě vyřešeno-asi nejsem jediný v tomto světě.

Já fakt začal v jistých věcech na sobě pracovat, ale bojím se, že intelektuálně to už nedoženu-něco jsem musel obětovat.

P.S. Omlouvám se za ty texty o mém IQ apod., já si fakt připadám málo schopný, i když na rozdíl některých, jsem smířený. Kritika světa a společnosti mi také nepomáhá, stejně to neovlivním.

Děkuji všem, co si se mnou psali-těch lidí bylo hodně a byly to chytré a zajímavé osoby. Obdivuji sílu a energii některých lidí žít v tomto světě.

GOING

Naši najväčší zradcovia sú naše pochybnosti.

Pokiaľ by ľudia o sebe nepochybovali, dokázali by aj nemožne.

Keby som sa napr. pri mojej práci držal iba vedou preskúmaných / prebádaných vecí a neveril si, tak by som sa ďalej neposunul a nerobil by som dnes a nie len ja, svetové veci.