Neustále pálenie na konci mocovej trubice

Príspevok v téme: Neustále pálenie na konci mocovej trubice
Anitrama

Dobrý den.
Mám problem ze vždy po moceni ma ako keby stipe koniec mocovej trubice. Moc mam v poriadku a aj z gynekologického hladiska mám vsetko v poriadku. Tento problem mam uz vyse roka najskôr to bolo tak ze ked som vypila pomenej vody tak som to zacala pociťovať ale teraz posledneho pol roka mi to neprechadza vôbec. Proste stale mam po moceni neprijemne pocity v mocovej rure. Nepomáhajú mi ziadne lieky ani caje proste nic. Nestretli ste sa stym niekto? Budem rada zaak kazdu odpoveď

Likeaprincess

Mam to vo ty..

Paty rok..
Pohroma v zivote
Odtial to preslo do zapalu mechura,potom ladvin..
Zivot sa stal nocnou morou
Pojedla som vsetky atb,lieky,inekcis,vsetko,trva to.mas tam enjaku hnusnu bakteriu a nieco zle, napr ureoplazmu,never vysledkom...palenoe aposobuje nekala svina bakteria..skus nasadit bezkvasinkovu dietu bsz cuktu a muky auvidis vi bude lepsie a vela pi..viac nepoviem aneporadim...mne za pat rokov na to neprisli.

Samuel9511

Môže sa jednať o chlamidiovu imfekciu ktorá je spôsobená baktériou chlamidia a prenáša sa pohlavnym stykom

Brigita232

pred rokmi som tymto rok trpela a pojedla kopu antibiotik, zabralo mi az dlhodobe uzivanie Uroval manoza aj dlho povymiznuti priznakov som to este brala, zrejme to zabralo, uz sa mi to potom neopakovalo.