Kožné výrastky

Erila

Myslím si, že to záleží aj od toho, aký veľký máš ten výrastok. Väčšia chrastička ako je výrastok ti isto neostane.

chuanka

To pri každom spôsobe, ktorým sa to dá odstrániť, tak ostávajú také chrastičky? Akože mne by to nevadilo, lebo nemám to na takom mieste, že by to vadilo. A zase keby aj tak, čo, však riešim nejaký zdravotný problém, to nie je na hanbu.

GM

Po vypálení kožných výrastkov zostávajú na krku nejaký čas nepekné chrasty, ktoré v zime môže zakryť pulóvrom alebo šálom. V lete ich každý uvidí, ale ak jej to nevadí tak samozrejme je to možné vypáliť hocikedy počas celého roka.

zdencha

To sa mi ale nechce verit, ze by bolo treba proste cakat az do zimy a nedalo by sa to riesit aj pocas roka hocikedy. Vsak treba sa objednat k doktorovi a uvidis, co ti na to on povie.

GM

S týmto treba ísť ku kožnému najlepšie v zimných mesiacoch, on ich vypálí. Tie potvory ale po nejakom čase dorastú a zase to treba zopakovať. Inú radu nemám. Tiež s tým bojujem. Nenosím retiazky.

chuanka

Toto by aj mňa zaujímalo. Snáď nevadí, že píšem do staršej diskusie, ale asi netreba vytvárať zbytočne novú, kde by som chcela riešiť to isté. Ak máte niekto s niečím dobré skúsenosti, tak ich rada uvítam :)