Kde su vsetci invalidi????

Príspevok v téme: Kde su vsetci invalidi????
IgelitkaBA

Zaujimalo by ma kde su vsetci ludiia ktory maju nejake tazsie zdravotne postihnutie a su na invalidnom dochodku . Chcem sa zoznamit s niekym kto ma nieco s koncatinami pripadne chrbticou ako ja hladam na zoznamkach na pokeci na fb a vsade kazdy zdravy ...to sa ty ludia schovavaju niekde alebo nehladaju si partnerov ci ja neviem uz ....zdravy ma nechce a choreho najst nemozem som zufala ...

miki25

Tak invalidi sú už zmierení so svojím osudom. Určite by sa radi zoznámili len vedia, že nemajú na to veľké šance. Tiež majú podobné problémy zoznámiť sa ako igelitka. Koľko invalidov si povedalo už, že svoju šancu prepásli. Už nič ani preto nerobia len si povedia, že nájsť niekoho je ťažké. Ja mám len duševnú poruchu, a ženy ma nechcú. Urobil som všetko, preto aby som sa zoznámil. Možností sú obmedzené, lebo som ešte mladý chlap 32 r a nájsť nejaké mladé dievča, čo by bolo podobne postihnuté je ťažké. Skúšal som aj stacionár pre duševné diagnózy, ale tam mladé ženy nechodia. Dlhý čas bol som tam najmladší vôbec. Chcel som urobiť posledný pokus, ale korona to trochu zabrzdila. Chcel som spoznať iný typ ľudí, čo chodia do zväzu zdravotne postihnutých, ale neviem no, či by som tam zapadol vôbec medzi nich.

hribik12

inak fakt nad tymto sa clovek nejak nezamysla, no pochybujem, ze sa vsetci proste schovavaju. mozno sa zoznamuju na liecebnych pobytoch alebo na rehabilitaciach

NeznamyTHM1986

Napr. ja som čiastočný invalidný dôchodca. A problémy tak super nastavené, že neobmädzuju v bežných činnostiach, popripadne zvládnem aj tročišku ťažšie veci (trochu bicyklovať do kopca trebars) - ale zároveň spôsobujú to, že klasická práca je u mňa takmer na sto percent vylúčená (je to ale iba na čiastočný dôchodok)