partnerka ako spiritualna dusa

Príspevok v téme: partnerka ako spiritualna dusa
scarabeus

Dobry den vsetkym
rad by som poprosil o psichycku pomoc. Pribeh je taky ze som po navrate na slovensko spoznal bleskom z jasneho neba spiritualnu dusu zenu do ktorej som sa na prvy pohlad bozk objatie zamiloval. Prislo mi niekolko znameni ktore mi k nej sedia. Milovali sme sa nevedeli sme bez seba byt, kazdy v nas videl tu najsilnejsiu najkrajsiu lasku ako kedy videli. Planovali sme uz spolocnu buducnost, plany ... Pocas nejakeho obdobia prislo mnozstvo problemov ako taka skuska priatelia, praca, zavistlivost od inych osob, obrovska fluktuacia stres dosledku toho zdravotne problemy a samozrejme aj medzi nami ustavicny kolobeh problemov zacarovany kruh... Stalo sa to dosledku uz psichyckych a inych sme sa rozisli .. dostali sme zivotny reset uplny - cistou hlavou zobudenie sa.. ked nieco nefunguje opravite to resetom..
uvedomil som si ja zo svojej strany ake chyby som urobil a viem ze ich nikdy nespravim. Zena ma uz nechce ani vidiet nevie co ku mne citi.. ja viem ze moja dusa patri jej a jej mne. je to ako taka zavislost. Sme od seba mesiac. Uz spolu nezijeme .. boli sme spolu vonku a vyzeralo to tak ze asi ku mne ani nic neciti. boli sme spolu zopar hodin v klude
prosim pomocccc moc po nej tuzim, spolocnom zivote ale asi mam zabudnut, povedala ze je koniec ..
prosimmmmm..

PEIRONE1244

Prečítaj si niečo o dvojplameňoch (twin flames), myslím, že to sedí presne na tvoj problém a momentálne sa nachádzate v tej kritickej fáze ...

Meridian

matriska -viem mam doma tri .Ked sa boh pýtal toho služobníka božieho aké má tri želania .Jedno bolo aby bol mladý ,druhé aby som mal Ferari a tretie širokú dialnicu až k palmbeach .prvé aj druhé máš hneď a skús tretie niečo iné.Dobre chcel by som rozumieť ženám .....Koľko pruhov by mala mať tá dialnica ?

Laura Slivkova

Mozes to nechat na nu a navzdy ju stratit, alebo jej k tomu pomoct. Ked nechces...
Smutne, ze chlap chce zenu na rukach nosit az ked ma prazdnu naruc a nie je koho, lebo ho stratil.

scarabeus

Meridian 13.06.2018 12:24:54
dakujem pekne meridian dal si my silu asi niekedy potrebujem pocut veci aj 3 krat..
teraz som sa dozvedel od kolegyne ze tento rok je aj rokom transformačným hlavne vztahov a popravde tomu verim

dakujem

Meridian

scarabeus ja si myslím ,že tý čo vravia že by na rukách nosili naozaj by toho boli schopný.Počkaj neteš sa !Možno toto zeny nechcú.Pravdepodobne chcú to čo si nerobil.......A asi ked ta nechce tak to nebolo len tak ze raz ci dvakrat si sľapol vedla a teraz ta nechce.Asi si ju sklamal na plnej čiare.Teraz môžeš slubovať a dokonca aj to myslieť vážne ,možno si ppslúžil práve na to aby si uvedomila že toto nechce!Ak ju naozaj miluješ necháš na ňu aby sa rozhodla sama.A ak to je len sebecká závislosť budeš na nu tlačiť a tým ju len ubezpečujes v jej spravnom postoji voči tebe.Prepáč ale ak ta teraz nechce tak sa môžeš aj na hlavu postaviť.

scarabeus

Meridian - pre mna znamena velmi vela ako clovek, jej srdce dusa nas zivotny ciel stastie
ano teraz to asi pocitujem ako zavislost lebo sme spolu boli kazdy den bez prestavky pocas jedenho roka.. nezili sme svoje zivoty ale kazdy ten svoj nie spolocny koli minulosti ma vela trapilo az utrapilo co som jej povedal, bohuzial pod plivom alkoholu lebo mi skoro srdce roztrhlo cim som jej slovami ublizil .. moja chyba a touto bolestnou stratou som dostal na srdce ranu .. viem ze sa velmi hnevala ale ze uz nie .. bol som snou pred tydnom .. citil som znej taky isty krasny pocit ako ked sme sa stretli prvy krat, tuzil som ju objat ale respektoval som to viem ze nechce aby som sa jej teraz dotykal.. ak by som mohol na rukach by som ju nosil ako svoju princeznu.. viem tlacil som moc na pilu pisal som volal .. nemal som .. nechcel som stracat cas ale ten cas je dolezity aby sa to ukludnilo
ja len neviem ci mam dufat alebo uplne vymazat zo zivota ...

scarabeus

Laura Slivkova dakujem uz som bol raz u vestici a povedala mi veci najprv som si myslel ze bludy ale co som pocul zazil za par rokov viem ze sme sa nasli len hviezdy a ludia a silny stres to zlyhalo .. stacilo sa ukludnit ..