partnerka ako spiritualna dusa

Príspevok v téme: partnerka ako spiritualna dusa
scarabeus

Dobry den vsetkym
rad by som poprosil o psichycku pomoc. Pribeh je taky ze som po navrate na slovensko spoznal bleskom z jasneho neba spiritualnu dusu zenu do ktorej som sa na prvy pohlad bozk objatie zamiloval. Prislo mi niekolko znameni ktore mi k nej sedia. Milovali sme sa nevedeli sme bez seba byt, kazdy v nas videl tu najsilnejsiu najkrajsiu lasku ako kedy videli. Planovali sme uz spolocnu buducnost, plany ... Pocas nejakeho obdobia prislo mnozstvo problemov ako taka skuska priatelia, praca, zavistlivost od inych osob, obrovska fluktuacia stres dosledku toho zdravotne problemy a samozrejme aj medzi nami ustavicny kolobeh problemov zacarovany kruh... Stalo sa to dosledku uz psichyckych a inych sme sa rozisli .. dostali sme zivotny reset uplny - cistou hlavou zobudenie sa.. ked nieco nefunguje opravite to resetom..
uvedomil som si ja zo svojej strany ake chyby som urobil a viem ze ich nikdy nespravim. Zena ma uz nechce ani vidiet nevie co ku mne citi.. ja viem ze moja dusa patri jej a jej mne. je to ako taka zavislost. Sme od seba mesiac. Uz spolu nezijeme .. boli sme spolu vonku a vyzeralo to tak ze asi ku mne ani nic neciti. boli sme spolu zopar hodin v klude
prosim pomocccc moc po nej tuzim, spolocnom zivote ale asi mam zabudnut, povedala ze je koniec ..
prosimmmmm..

scarabeus

PED - dostalo sa take psychicke vyhorenie na oboch stranach pod obrovskym tlakom az vymazanie si a uvedomovanie co sa vsetko dialo a pod ustavicnym riesenim kazdodennym rozpravanim aj zopar hodin sa nikom neposunulo ten koniec bol reset tyzden som nevedel poriadne fungovat az som sa ukludnil a cistou hlavou zacal fungovat tie problemy boli zopar mesiacov ustavicne dokola..

ped

A aký reset si spravil, aby si všetko vymazal? To sa aj tak nedá úplne, zbytočne je klamať sám seba. Tak dopriali ti ten vzťah alebo nedopriali? Predpokladám, že asi skôr nie, nemusíme byť naivní...

Laura Slivkova

Ak chces naozaj realnu pomoc a nie iba rady, vyhladaj si cez pokec pacuska. Mne velmi pomohla s mojim manzelstvom. Je to vestica, ale robi aj ine veci, ktore ti mozu pomoct. Napriklad zaklinadlo, aby tvoja spiritualna dusa nasla k tebe opat cestu. Spravaj sa k nej uctivo a velmi ti pomoze.
Niekto veri, niekto nie. Tiez som neverila, kym som neskusila. Niekedy ta ten druhy aj miluje, ale ego mu brani vratit sa spat k tomu ku komu patri.

Meridian

To čím je ona pre teba neznamená ,že si ty pre ňu.NaVyše ak to nieje láska ale závislosť tak to odrádza toho druhého.Kto chce partnera ktorý bez neho nevie žiť ? To nije láska.Láska dáva voľnosť lebo ak milujeme toho druhého chceme aby on sa slobodne rozhodol či nás chce!Možno teraz to vnímaš inak ale to je práve tvoja slabosť.Nikto nechce slabocha!ppdľa mna príliš tlačíš na pílu .Tým si ju len viac od seba odstrkuješ.Zvolni a ak k sebe patríte najdete sa!