Je mozne priberat a nepriberat zaroven?

Príspevok v téme: Je mozne priberat a nepriberat zaroven?
Ocicko

Ten názov témy :D ale dosť výstižný.
Totiž, dosť ma zaujíma, či môže človek (berme ho tak,že necvičí,ani nevykonáva nijakú aktivitu,z ktorej by mohok pribrať, stravuje sa zdravo) pribrať v páse (obvod), v zadku a v stehnách nejaké cm, hoci jeho váha je rovnaká.
Podľa mňa je to blbosť,pretože keď človek nepriberie na váhe, tak ani na cm.
Ale tak, 100 ľudí, sto chutí. Čo si myslíte, je to blbosť? Alebo si myslíte opak?
P.S. ako schudnúť cca 1-2 kg?

matthiola

noo..mozne by t bolo, ak dotycny chudne svaly ale pribera tuk. svaly su tazsie. zena s vyskou dajme tomu 162cm a vahou 55kil moze vyzerat pefektne stihlo s pevnym telom to jej ked ma to telo svalnate a baba ktora necvici moze kludne posobit ako oplacana o 10cm viac v pase ..pritom vahu a vysku maju rovnake alebo kludne moze ist o toho isteho cloveka pred tym ako necvicil a potom ako zacal.

BJ 2

Moze sa to stat. Totiz svaly vazia inak nez tuk. Mozes stratit nejake svaly, a nabrat tuk, a vaha ti ostane rovnaka. Ale objem mas vacsi. A vyzeras zle, lebo ten tuk moze ovisat, posobit zlym dojmom.

Papez

Toto iste sa stalo mne ked som z murarciny presiel na kancelarsku pracu. Vaha rovnaka ale pupok narastol a svaly ochabli. Predtym to bolo zdravych 105kg ked som vyzeral jak chlap teraz nezdravych 105kg lebo vyzeram jak pivar. :D

GOING

Je rozdiel keď má niekto pri výške 180cm pred chudnutím 90kg alebo 130kg.
Sto trídsátkovi to ide rýchlejšie dolu.

Timi168

Zenuska: a toto si odkiaľ nabrala ze sa treba takto stravovať pri chudnuti? Ved to uplne hladujes keď za celý deň zješ tri veci... A potom co keď začneš jest normálne? Tvoje telo si zvykne na to ze mu nedavas dostatok živín a potravy a keď potom hocičo zješ všetko sa ti uloží do tukov a priberas dva krát toľko..pri chudnuti treba jest viac krát denne aby nebol pocit hladu ale samozrejme dávať pozor aj na to ze co..

GOING

Ja si myslím že je to individuálne.
Hmotnosť sa mi za 2 mesiace znížila z 89kg na 84kg, teda o 5 kg,
pri stravovaní v objeme 80-90% podľa mojej krvnej skupiny A.
Každý druhý deň som cvičil iba jeden cvik 100 - 120 brušákov
(4série) , teda iba brucho.
Po ubytku hmotnosti teda aj podkožného telesného tuku
mi vyšli svaly a okolie to vnímalo ako keby som cvičil pravidelne
celé telo.
Išli mi dolu samozrejme aj obvodové mieri.

Psychická a fyzická sila išla hore zmenou stravy, odhadujem o
cca. o 30%.