Je mozne priberat a nepriberat zaroven?

Príspevok v téme: Je mozne priberat a nepriberat zaroven?
Ocicko

Ten názov témy :D ale dosť výstižný.
Totiž, dosť ma zaujíma, či môže človek (berme ho tak,že necvičí,ani nevykonáva nijakú aktivitu,z ktorej by mohok pribrať, stravuje sa zdravo) pribrať v páse (obvod), v zadku a v stehnách nejaké cm, hoci jeho váha je rovnaká.
Podľa mňa je to blbosť,pretože keď človek nepriberie na váhe, tak ani na cm.
Ale tak, 100 ľudí, sto chutí. Čo si myslíte, je to blbosť? Alebo si myslíte opak?
P.S. ako schudnúť cca 1-2 kg?

cykel-bi

Zenuska- naozaj je dobrý aj stacionárny bicykel (alebo teda bicykel celkovo)???
Ja som už asi od piatka naladená na túto vevičku, cvičím na nej, ale potím sa len na hlave,krku,prsiach,bruchu,zadku a na stehnách len trošičku. Bývam po 40 min tak spotená,že celé nohavičky a podprdu (cvičím len v takom šport.prádle) mokrú od potu.
Je vôbec dobré,že sa tak potím? Mám 165 cm, 50 kg. Len by som chcela upraviť postavu. Nie priamo schudnúť,len vytvarovať stehná. Aspoň trošku schudnút zo stehien, lebo sa mi vyššie spájajú,ale inak nechcem chudnúť. Vďaka

WhiAngel

V podstate by sa to dalo v pripade ze stracas svaly necvicenim a zlou stravou priberas tuk a kedze tuk je lahsi nez svaly tak budes priberat v cm ale vaha pojde dole alebo sa nebude hybat.Ale tak v pripade ze sa spravne stravujes si myslim ze by to neslo

Defcon

Teoreticky moze. Ak sa meni pomer svalov a tuku, pripadne stupen hydratacie organizmu. To vsetko hybe s centimetrami a vahou, niekedy aj protikladne. Napr. mozes na vahe priberat a znizovat cm na obvode, lebo svaly vazia viac ako tuk, ak ich porovnavas rovnake objemove mnozstvo.

Zenuska

Podla mna je to hlupost. Takisto si myslim ze clovek nemoze mat napr 60 kg a priberat v zadku bez pribrania na vahe.

A ako schudnut kg? Jednoducho.
Napr.ja chcem schudnut 3 kg a moj dnesny plan a jedalnicek:

Ranajky (6:00) : pagáčik (zaspala som do práce)
Obed (12:50) : trošku ryže a kuracie mäsko so zeleninou
Večera (19:00): jogurtík
+ 40 min na stacionárnom biku + 60 min na obyč.biku

Takto mám vlastne stravu (len 3 porcie) denne. Pohyb som si rozdelila na každý den kardio... Tak pevne verím,že v nedelu budem mat o kg menej