Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Antistresové omalovánky

Príspevok v téme: Antistresové omalovánky
Juraj S

Ahojte,

Chcel by som sa spýtať, či tu má niekto skúsenosť s antistresovými omaľovánkami - či to niekto skúšal a pomohlo mu to možno v období stresu, vyhorenia v práci?

Ďalšia vec, ktorá mi napadá je že či to je vhodný darček. Keďže omalovánky majú podtitul "antistresové" mal som trochu obavy o to či pôjde o vhodný darček. Mal som totiž pocit, že by som osobe, ktorej to dávam naznačil, že je v strese.

Trochu som googli nejaké články o tom ale našiel som iba toto silnaspinka.sk . Má niekto viac informácií alebo skúsenosti?

Ďakujem za názory

NaRovinu

Omaľovánky, ktoré ťa zbavia stresu ? Zaujímave.
Radšej si čítaj knihy. O niečom z psychológie. Ja napríklad čítam o reči tela. Nieže je to len ukľudňujúce, ale aj sa naučím niečo, čo v živote využijem.

xyz xyz

mam ich doma par... nedrzalo ma to dlho, plus ked som videla ako krasne to maju niektori ludia vyfarbene na nete, demotivovalo ma to, aj ked sa hovori, ze akokolvek to vyfarbis, ziadna varianta nie je nespravna...

podla mna to cloveku dokaze mozno pomoct na odreagovanie, ked ma nejaky smutok, alebo tak, ale ked uz je to nieco vaznejsie, tak neviem... moj nazor je, ze zavisi od toho, co dotycneho trapi, ale inak mna praveze skor rozculovalo triafat sa do tych malych plosok a presne, aby som nesla za ciaru... :D treba mat fakt ostre farbicky a stale struhat...

ale co mam rada je listovat v nich len tak...mna ukludnuje pozerat tie motivy a je mi luto aj do toho kreslit... :D a su rozne, podla narocnosti... tie pre pokrocilych to je iny level - velmi male plosky su tam, dosla by som o nervy, clovek musi byt trpezlivy...

a ci ako by si to dotycna vysvetlila, keby si jej ich podaroval, tot otazka... su vselijaki ludia, takze niekto by si to mohol mozno zobrat osobne...