Idem do toho

Príspevok v téme: Idem do toho
Rya

Ahojte. Mam 31 rokov a 123 kg. Chcem natrvalo zmenit zivotny styl a schudnut. Nakolko som mala doteraz nulovy pohyb, v praci presedim 10 hod.denne a prechadzky so psom su takmer nic, Kupila som si bezecky pas a upravila stravu. Do kavy len jedna lyzicka cukru namiesto troch, jem mensie porcie, ziadne sladkosti (za tyzden som zjedla asi 10 kociek horkej cokolady), vylucila som biele pecivo, z celozrnneho maximalne 2 krajce na den. Jedavam salaty, kuracie maso, na ranajky musli a nizkotucne jogurty. Jem 5x denne, posledne jedlo pred 18tou. Na pase nevladzem bezat, davam si tak 3x 12 min rychlostou 4-7 km/hd, kde celkom prejdem denne 3 km. Napriek tomu vsetkemu som za tento prvy tyzden pribrala kilo. Nechcem s tym seknut po prvom neuspechu, pravdepodobne nieco robim zle, ale neviem co. Vie niekto poradit? Dakujem!

Tomas12345

Je dobre ze ste vynechali sladkosti, ale vynechajte hlavne aj pecivo uplne, takze ani tie 2 krajce denne si nedavajte. Ostatne jedzte normalne, a hlavne jedzte primerane, ani malo ani vela, jedzte tolko aby ste mali dostatok sily na sportovanie.

Co sa sportovania tyka, ak mate bezaci pas tak vyskusajte chodzu 4km/h hodinu. Myslim ze jedna hodinova intenzivna chodza ktora je vkuse je lepsia ako tri 12 minutove chodzy. Ak nevladzete hodinu vkuse ist, tak zacnite od 30 minutovou chodzou a postupne navysujte.