Prenasledovanie démonom/ duchom

ped

Tam si divočina? Horšie ako byť prenasledovaný démonom je byť prenasledovaný lúčnymi koníkmi! Kým ich človek naháňa a zbiera do fľaše od uhoriek, tak je dobre, ale keď sa karta otočí a potom človeka chytia a dajú tiež do fľaše od uhoriek? A tú fľašu zatvoria a narobia iba dierky, aby sa človek mohol aspoň trošku nadýchnuť? O, o, potom je zle! A potom žrať ten burian skorocel celé dni? Nie, len to nie:-)

Defcon

Picnic, alias going, caf, dari sa ? Co si tak zmenil nick ? Prikazali z MV SR, kde podla svojich tvrdeni robis ? -))) kua, budem musiet zas nieco niekam napisat. -)))

ped

A kam možno vyprevádzať démona? Do Pekla? Však oni si môžu chodiť kade chcú a nemusia si pýtať žiadne povolenie od nikoho. Môžu robiť, môžu robiť dobre, jak je libo. A neurobil si predtým niečo zlé, že si takto obťažovaný, nechcem povedať priamo trápený, lebo to už je whole new level.

simusaaaaas

A čo v prípade ak nájdete križ, ktorý je zavesený nad dverami do babkinej izby zrazu položený na polici a na zemi zhodene babkine veci..nikto to predsa nemohol spravit..ja som bola v meste, mamka v praci, brat spal po nočnej a babka bola v nemocnici...da sa toto povazovat len za obycajne znamenie ??? Kriz je kriz...babka asi do mesiaca zomrela...

simusaaaaas

A čo v prípade ak nájdete križ, ktorý je zavesený nad dverami do babkinej izby zrazu položený na polici a na zemi zhodene babkine veci..nikto to predsa nemohol spravit..ja som bola v meste, mamka v praci, brat spal po nočnej a babka bola v nemocnici...da sa toto povazovat len za obycajne znamenie ??? Kriz je kriz...babka asi do mesiaca zomrela...

PICNIK

Úplne Vás chápem.
Odporúčam Vám skutočného odborníka na vyprevadenie
Vami def. nehmotných bitostí.
Stretol som sa s tým u dvoch detí.