Rozdílné IQ partnerů

Príspevok v téme: Rozdílné IQ partnerů
obycejnyclovek

Je podle vás překážkou pro dobrý vztah mezi dvěma partnery, když mají velký inteligenční rozdíl? Proč se ptám.

Sám mám nižší IQ (asi kolem +-95), ale přitahují mě spíše ženy s vyšším IQ než já, nevím proč? Zajímalo by mě, jestli by potenciální partnerce třeba vadilo, že bude žít s mužem, který není tak chytrý jako ona, ale třeba je zase snaživý, pracovitý, věrný apod.? Je možné, aby spolu dobře vycházeli třeba muž s IQ 95 a žena s IQ 125?

Díky za odpovědi.

Enrio

Takze takto na jednej nemenovanej stranke, emimino.cz, tvrdia zeny ze pokial ma muz velky penis tak je jendo aky je mudry a moze byt kludne neandrtalec :-D neviem co si o tom mam myslet, ale radcej nic... :-D

obycejnyclovek

Nedeptajsa: snad mám i nějaké přednosti, alespoň doufám. Vím, že existují i takové vztahy a může to fungovat. Intelektuál je jedna věc a vysoké IQ druhá věc!

Nedeptajsa

Pocula som o zene,co ma dve vysoke skoly a zije a ma dieta s casnikom.kazdemu ako vyhovuje.zase pre chytru moze byt aj neprijemne mat chytreho chlapa,ti zvyknu mudrovat,lebo maju tolko vedomosti,potom su negativni a nie kazda zena toto znesie. Len sa hlavne tolko neries,tvoje klady,ktore isto mas tiez niekoho mozu pritahovat a nemusis byt mega intelektual.

obycejnyclovek

Narovinu: jen se ptám, vadí to?

Narovinu: fyzika a chemie mi ještě nedělaly problémy, naopak mě to bavilo až na tu matematiku! Když ti jdou cizí jazyky, tak asi nízké IQ nemáš, nebo jen určitou složku-mě dělaly problémy i ty jazyky, respektive až na rodnou řeč, nejsem nějaký jazykově nadaný člověk. Já žiju a to že mám nízké IQ nic nemění na tom, že se snažím, byť to není jednoduché.

Ale otázka je jiná!!!

Confess

Pre boha chlape, keby si videl moje IQ tak by si padol na zadok z toho aké je nízke. A vyzeram ze ma to trapi? Nie. To ze mame nizke IQ neznamena ze sme sprostí. Znamena to len ze nemame dobre logicke myslenie ani dobré priestorové videnie. Preto som v zivote nechapala matike fyzike chemii a neviem ani parkovat zadkom .. naopak viem cudzie jazyky a kedze uz do skoly nechodim tak ma vobec netrapi ze nemam nejake logicke myslenie.
Tak sa tym uz netrap a zacni zit