Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

paranoja?

Príspevok v téme: paranoja?
Timba

Povedzme, že moja partnerka je presvedčená, že len ona vie všetko, ona rozumie do všetkého a len ona môže rozhodovať o všetkom. uvediem príklad, nemôžem vyprať prádlo v aut.pračke lebo to len ona vie, ne môžem umyť okna len ona, šraubu nemôžem zašraubovať lebo ja to neviem, auto nemôžem umyť lebo...o ničom nemôžem rozhodovať bez nej ani o tom kedy a kde nalepiť nálepku na detskú hojdačku, kedy a ako mám ostrihať ovocné stromy a pritom ani nerozumie do toho.

poradim38

TO nie je paranoja, to je tym, ze je asi vychovana takym sposobom, ze si z toho zobrala do zivota ten kvazi perfekcionizmus, ze vsetko musi byt podla nej lebo inak to nie je tip top spravene, ked to urobi niekto iny ako ona.............podla mna rozchod, z takym clovekom nikdy nebudes stastny........ona je asi zrejme presvedcena ze muzi su k nicomu.......... takze to je smrtelna kombinacia pre vztah...........vidi iba seba a z vlastnej skusenosti hovorim ze rozchod bude najlepsi, bude sa to len zhorsovat..... viem o com hovorim, ja som mala takeho priatela 5 rokov.........