Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

abnormalne uzkostna povaha ja uz to nezvladam

Príspevok v téme: abnormalne uzkostna povaha ja uz to nezvladam
uzkostlivaaaa

je tu niekto taky ako ja? Ide o to ze cely zivot trpim abnormalnou uzkostou s uplne normalnych situacii ako porozpravat sa s kolegynou , ist nieco vybavit a o zoznamovani s niekym novym ani nehovorim... stale riesim kto sa na mna ako pozera... vtedy som cela spotena a bleda pletie slova a je to hrozne somnou. Ako sa da s tym bojovat? Lieky na ukludnenie pomahaju ale nechcem ich brat celozivotne :( co pomohlo vam? som uz zufala

Cliattsi

EŠTE RAZ OPRAVA, OT. Č.7:
7.) O živote väčšinou premýšľaš, a máš POCIT, ako keby si nevedela žiť naplno v realite?

Cliattsi

OPRAVA OTÁZKY Č.7:
7.) O žibote väčšinou premýšľaš, a máš POCIT ako keby si nevedela žiť naplno v realite?

Cliattsi

8.) si nemotorná?
9.) pri prejave s ľuďmi sa cítiš taká zasekaná?
10.) Keď hovoríš s ľuďmi, tak častokrát nevieš, čo máš povedať, ťažko sa ti vybavujú vhodné slová, ako keby si ich nevedela nájsť?
11.) komunikácia s ľuďmi ťa rýchlo vyčerpá?
12.) keď hovoríšs 2 a viac ľuďmi je to pre teba energet. náročné?
13.) už odmalička pocituješ nedostatok energie?
14.) si chudá?
15) keď ti niekto niečo vysvetľuje, pomaly ti to zapaľuje?
16.) keď niečo robíš si pomalá? Ak áno, vytkli ti už aj ľudia, že to tak je?
17 ) Trpíš nespavosťou? Ja nie.
18.) si hanblivá?/spoločensky neobratná?
19.) Ľahko sa.ťa niečo dotkne?
20.)Ľahko stratíš motiváciu?
21.) máš skoliózu?
22) Povedal ti otroped/neurolog, že máš predsun hlavy? /alebo si nájdi v zdrav. karte scapula altae, scapula altata, či to tam máš uvedené.
23.) máš pocit, že máš jednu nohu dlhšiu než druhú?
Na všetky otázky sú moje odpovede áno a hľadám podobných ľudí,.ktorí hľadajú riešenie tohto problému.
Otázok je preto veľa, lebo keď riešim nejaký problém, pozerám sa komplexne na neho.
Myslím si,.že to riešenie je.

Cliattsi

3.) Máš pocit "oddelenosti" od ľudí ?
4.) už od malička nie si sama sebou?
5.) keď vstaneš z postele, tak sa ti zatočí niekedy hlava,.že sa musíš niečoho chytiť?
6.) Máš také stavy, že sa musíš do všetkého nakopnúť?
7.) O žibote väčšinou premýšľaš, a máš ako keby si nevedela žiť naplno v realite?