Nechuť do života

Príspevok v téme: Nechuť do života
badwolf

čaute,

už dlhšiu dobu ma trápi nechuť do všetkého a netuším čím je to spôsobené.
Som ako keby bez života, takmer nič ma nebaví, neviem sa na nič poriadne sústrediť, v hlave mi stále behajú myšlienky čo by sa mohlo/nemohlo stať, strácam záujem o spoločnosť (priatelia, rodina), nechuť na sex, zlý spánok, som precitlivený (buď cítim veľký smútok alebo hnev, často krát mi je do plaču), vôbec sa neviem uvoľniť, stále som v napätí, koníčky ma už tak nenapĺňajú, neviem sa z ničoho tešiť ako pred tým.
Úprimne neviem čo sa to so mnou deje ale postupne sa to zhoršuje.
vek 26
Máte prosím nejaké rady čo robiť?

Cliattsi

Ďalšia otázka je, či sa pokladáš za úzkostlivéhončlobeka alebo nie.

A tiež, ak si odpovedal, že si mal stresujúcejšie obdobie, či ten stres ešte pretrváva.
A tiež či pociťuješ úzkosti aj keď ten stres nie je prítomný.

Si spoločenský alebo naopak tichší?

Keďže máš demotivačné stavy,.možno bude pre teba problém aj vydržať v tejto konverzácii so mnou. (treba sa nakopnúť).
Keďže mám ten istý problém, čo ty (okrem problémov so spánkom) A HĽADÁM PRÍČINU a čítam tiež všeličo, čo by s tým mohlo súvisieť, bol by som rád, ak.by sme.zostali v kontakte - cliattsi@azet.sk. Email si môžeš vymyslieť, ale bol by som rád,.ak by si tam chodil.
Momentálne nemám definitívnu odpoveď, ale súvisí to dosť si stresom a so schoposťou ho zvládať.

cliatsi

Skús sa vyjadriť ako dlho to trvá a ako si na tom čo sa týka stresu-mal si srresovéobdobie ored tým, než sa to začalo?