Mám chuť so všetkým skoncovať....

Príspevok v téme: Mám chuť so všetkým skoncovať....
lusindaa

Nevládzem... nevládzem nič. Trpím strašnou únavou a vyčerpaním.. zo všetkého.. neviem si 5 rokov nájsť prácu, lebo nevládzem nič robiť.. nikdy som nepracovala.. nevládzem doma nič robiť... adoptovala som si psíka, lebo som myslela že mi to pomôže, ledva sa dokážem o neho starať, viac musia rodičia... pomaly nevládzem ani prejsť z izby do kúpeľne... iba ležím, som na nete... nič ma nebaví... na nič a z ničoho sa neviem tešiť... niekedy ani nevnímam realitu... nechápem mnohé veci.. nič neovládam, nič nedokážem, nič neviem... proste zbytočná na tomto svete, iba zavadziam... nemám tu čo hľadať, zaberám miesto užitočným ľuďom... mám chuť so všetkým skoncovať... ale potom si predstavím že na svete je stále veľa pekných vecí, ktoré chcem zažiť... krajiny ktoré by som raz chcela navštíviť... a potom si uvedomím že sa to nikdy nestane.... na to treba peniaze... už ani neviem ako sa cítim, možno len.. prázdna... nechcem zomrieť, možno v kútiku duše stále dúfam že sa niečo zmení... neviem čo budem robiť keď nebude rodičov... potom to možno naozaj ukončím...

Preteba

Lusindaa, sebaľútosť je to posledné, čo Ti pomôže. Potrebuješ niekoho, kto Ťa bude povzbudzovať, nie ľutovať. Sama píšeš, že máš nejaké sny, tak začni na tom pracovať, aby sa mohli splniť. Motiváciu máš. Potrebuješ len naštartovať. Veľké úspechy sa nerodia na stromoch, ide sa za nimi od nuly. Malinkými krôčikmi sa môžeš posúvať dopredu. Všetko začína rozhodnutím. Ver si:)

ModraObloha

Ahoj, ja to mam podobne, zdravie mam úplne zničené a to ani vlastne neviem čo mi je, pretože nič mi zatiaľ nezistili. Mám silné únavy, zabúdam, "hmla v hlave" nedokážem si nič pamätať.. ani vnímať poriadne veci. Myslenie sa mi zhoršilo o dosť.. kreativita.. ako keby som to ani nemal.. + ďalšie mnohé zdravotné problémy, odišiel som z výšky atď.. vďaka tomúto všetkému mam už aj psychické problémy.. depresia.. nič ma nebaví.. nevládzem fungovať cez deň.. nemôžem si nájsť prácu ani by som ju nedokázal vykonávať.. mam málo sebavedomia.. pripadám si totálne zbytočný... nič neviem, doma nepomáham, som len ako priživník.. v podstate nie ako ale som.. nikoho okrem rodiny nemám.. nebudem riešiť môj stav liekmi na psychiku.. to je krok vzad.. neviem už čo ďalej.. ako človek som zlyhal, sam som so seba sklamaný.. asi som ti tu neprišiel poradiť skôr len napísať a dať najavo že niesi sama kto to ma podobné, tiež som uvažoval nad tým že to ukončím, a aj uvažujem.. neviem čo bude, no viem že už fakt som na dne a strácam silu a motivaciu vôbec niečo robiť ďalej. V podstate aj keby sa z toho dostanem .. ja ako človek som zbytočný.. všímam si veľa vecí a niekedy si tak v mysli hovorím aký zmysel ma vôbec "bojovať" kvôli čomu to ja vlastne chcem byť zdravý a psychicky Ok? Kvôli tomu aby som drel za par eur? Našiel si bývanie a dookola do roboty atď ? Pochybujem že niekto ako ja by si mal hľadať vzťah.. som nepríjemný.. povahovo hnusný človek.. hlúpy.. agresívny.. tvrdohlavý.. žijeme v dobe materializmu, kde sa neposudzuje človek ako osoba ale len to čo vlastní.. veľa ľudí je chamtivých "každý" chce oklamať každého aby zarobil.. čo sa odvíja aj na kvalite potravín a ďalších vecí.. ničíme si prírodu aby sme zarobili papiere.. znečistujeme vodu.. ovzdušie.. zvieratá umierajú.. nevidím skoro nič pozitívne.. nechcem tu písať len negatívne veci no ja neviem napísať nič pozitívne.. v podstate aby som to zhrnul - Mam veľa problémov, zdravotných, psychických ako osoba stojím za nič, denno denne sa trápim že nedokážem ani len pracovať a byť schopný normálne fungovať.. a v podstate vlastne načo by som to mal robiť keď aj tak je v mojich očiach príliš zla..Jedna vec ma držala a to že veľmi som chcel priateľku, ale asi nie.. sám sa pozorujem ako sa správam a som sklamaný tak že už mi to je dokonca jedno.. čistý psychopat.. vždy som sa snažil tak byť aspoň v svojich očiach ako tak človek a nehrať sa na nič.. no na všetko som rezignoval.. už sa len z posledných sil snažím dať dokopy a ak to nevide tak smola no.. ľudí je dosť aj bezo mňa.. prepáč že som ti takto skočil do vlastnej témy.. úprimne som rád že nie som v tom úplne sam, aj keď mi je to ľúto že máš táke problémy.. dúfam že ti tie únavy prejdu a že sa daš dokopy

Zdravko654

No nic nevies, ale prispevok napises bez jedinej gramatickej chybicky, co.nefokaze 80% ludi...
Otvor si oci, urcite nie si blba!

ped

Niektoré veci rozchodíš len raz, ale po druhýkrát sa už o to nepokúsiš, čo to rozchodíš aj po druhýkrát.

ped

Vieš, ja mám chuť na pivo, ale musím abstinovať, či chcem alebo nechcem:-( Približne abstinujem desať dní, tri hodiny, 35 minút a 15, 16, 17, 18, 19

ped

A na čo sa budeš zabíjať, keď ani nevieš, či požiješ ešte deň, dva, mesiac, dva mesiace? Treba sa čudovať najmä tomu, že sme ešte tu, že sme to dali a prežili!:-) Tam si ešte?