Diabeticka noha

Príspevok v téme: Diabeticka noha
Martinkoo

Ahojte vsetci, rozhodol som sa zalozit tuto temu pretoze si neviem rady resp. mi pride ze ani doktori...
Babka ma zopar hnisavych ran na nohach, ktore vznikli zlou funkc,iou oblic,iek naslednemýu hromýednie včody vč dolnyc,h koncatinach a presakom cez kozu von a nasledne sa niekde koza poskodila a praskla cim vzniklo niekolko otvorenych ran resp. neviem ich spravne charakterizovat nie je ich vela len zopar na chodidlach no tazko sa hoja resp. len malo sa hoja
Lekari jej nohy kazdy den previazovali a osetrovali bezne dostupnymi prostriedkami asi betadin a pod. a nariadili jej kazdodenne kupele v hypermangane a nejaku mast...
Chcem sa opytat tu skusenych co mam resp. mozem skusit ine nieco ucinnejsie , skusam kupat v harmanceku a repiku striedavo namiesto hypermanganu na zopar minut a osusit /neviem ci dobre robim?/ a potom aplikovat tu predpisanu mast no zda sa mi to malo resp. minimalne ucinne
Co by ste mi poradili aplikovat a ako casto? Kupil som jej aj koncentrator kyslika aby kazdy den okyslicovala aspon pol hodinu telo aj viac co moze podporit hojenie no neviem skusam co viem
Dakujem Vam vsetkym za postrehy a rady :-)