Pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Pocit na zvracanie
Adam256

Zdravím, vždy ráno mam pocit na zvracanie počas dňa to prejde sem tam sa to objaví a k večeru sa to niekedy naspäť vráti a tak to je už asi 2 týždne. Bol som pri doktorke a pozrela mi hrdlo a povedala mi ze ho mam červené nič viac a dala mi nejaké lieky ale stále žiadna zmena. Môže to byť tým ze už možno aj 3 mesiace mam problém s trávením, neustále skvrkanie v bruchu ci som najedeny alebo nie, zmena stolice alebo to môže byť aj stravovaním? Mam 18 rokov a vždy to mávam ráno cestou na autobus a aj v škole a k večeru. A myslím si ze keď zasa pôjdem k svojej doktorke ze ma pošle len na gastro. a ako čítam alebo ako som o tom počul tak vôbec ma to tam nelaka.

Snailovnik

Mne sa podobne veci deju uz od decembra. Mam vkuse akokeby plne brucho a pritom som nemusel aj hodiny nic jest. Rano sa tiez zabudim s takym bruchom. Je to velmi neprijemne. Toci sa mi trocha hlava a hlavne silny pocit za zvracanie aj ked sa nikdy nedovraciam. Ja od februara cakam na gastro. Koncom juna mam termin. Tiez si myslim ze je to niecim co jem. Ale neviem na isto. A som od teba starsi o 10 rokov. Nezabudni na tuto temu prosimta, pokial by si sa k niecomu dopatral, napis. Ja urobim to iste. Takto sa neda zit dlhodobo...