Výtok

poradim38

Tiez ako som spominala tejto slecne podomnou, ze k lekarovi je dolezite ist, a slecna podomnou, ty uz duplom, ked ti neprichadza ms, asi je nieco zle a to treba riesit........!!! Ked budes cakat mesiac-dva, si myslis ze sa nieco vyriesi????????? Moze to byt horsie a horsie...........ale dobre, ved z toho vyzrejete obidve.....rodicov to asi nezaujima....... ved to je tato dnesna doba, kedy matky s dcerami ani nehovoria o takychto veciach, som rada ze medzi take nespadam!!!!!! A ked mojej dcere pride prva ms tak sa nebude bat mi to povedat....... nie ako tu citam poniektore temy, ze 12 rocne dievca nevie ani co ma robit ked to dostane a nevie ani co je to menstruacia.............. matky!!!spamatajte sa poniektore.........
A tebe odporucam - autorka- ist taktiez za zenskym, ale najskor ist za mamou!!!!!! Kedze mas tolko rokov, samu ta gyn. nezoberie............ a nebat sa ani lekara a ani vlastnej Mami!!!!!

VikyAny1409

Ahoj mám tiež 13 žltý výtok je obviklý pri chorobe no nie vážnej...sice som este takuto skusenosť nemala ale asi by som k dokorovi sla...ani ja som tak este nikdy nebola...no nemaj strach lebo raz tak aj tak budes musieť ísť...ja momentalne riešim problém že som nemala 2 mesice krámy...keď nedojdú do 1 alebo 2 mesiacov tiež pojdem ku dokotorovi...veľa šťastia...ale urcite to neni nejaká veľká choroba ba možno ani choroba mozno iba kvasinková infekcia...neboj sa držím palce

Najčítanejšie články