chlpky na bruchu...

Sirina

Baby mam taky problem chlpky na stehnach a pod pupkom.. blee dlhe a cierne inak som biela ako krieda a nemozem sa opalit co by mi to odstranilo na trvalo? Alebo aspon odfarbilo nemozem chodit v plavkach :( HAK nechcem brat uz nerobi mi dobre.. vysadila som ju po 5 rokoch a telo sa zblaznilo zacala som sa vyhadzovat co som nemala vyrazky ani pred nou.. to ochlpenie bolo aj napriek HAK uz sa bojim ze budem chlpaty medved ako tatko :(

zabiatko

;) ked som brala antiku!strasne zle mi narobila som chodila ako zombie!biela s obrovskymi kruhmi pod ocami a velikanskymi jebakmi!!
ja si ich trham pinzetou,mam ich na krku :( a pri usiach a pod pupkom uff uz neviem co asi si musim zviknut!ale na ten rozbor pojdem a uvidim ,ty mas na tvari?kde?pri usiach ako ja? cize na ten laser nechodis ci chodis?

selena

zabiatko...aky zombie?:D toto vysvetli...no davam si ich prec z tvare...hoci potrebovala by som to na celom tele...ale nie som paris hnilton, to by ma zruinovalo...ty sa ich ako zbavujes?a kde vsade?

zabiatko

selena.....ten rozbor krvi na hormony urcite u gynekologa ze?pfuuu ja urcite na milion % ich mam v nerovnovahe,lebo nieje mozne toto co sa somnou deje!ale ja uz nechcem brat antiku v ziadnom pripade!!to co somnou narobila to nezelam nikomu vsak ja som chodila ako mrtvola!!!zombice z nasiii uliceee ..a iny sposob nieje??? ja sa zblaznim uz som chcela obetovat peniazky na toto :(( a teraz takato sprava:((
selenka a ty si bola na kolko sedeniach ?? a ako tebe rastli chlpy?myslim..ci vela,kde ...
dakujem

selena

zabiatko...ja som na tom podobne, velmi ma to trapilo, vyskusala som vsetko!!! vazne vsetko...a podla mna je naj laser...je sice hrozne drahy, a tiez je potrebnych viac sedeni, ale stoji to za to. ale mala rada, nechod na laser, pokial nemas spraveny rozbor krvi na hormony. pokial mas hormony v nerovnovahe, laser ti nepomoze. v tomot pripade ti nasadia HAK...vela stastia a neboj sa. da sa s tym bojovat :)

delphia

ked som s nim pracovala viac rokov, tak by sa patrilo, aby som mala aspon torchu sajnu o co ide...
vsak pytam na teba mail, aby mi nebolo vytknute, ze robim reklamu

zabiatko

su tmave ved preto ze to vyzera ako brada :( boze az mi je zle o tom pisat,som zo stredneho slovenska,a naozaj ten laser nevydrzi dlho alebo ako to vobec funguje ?kolko sedeni a asi kolko by ma to vyslo ?

delphia

zabiatko ak tie chlpy su tmavej farby, tak ja by som Ti odporucila vyskusat laser. netrhaj, lebo si ich este viac rozmnozis. odkial si?