chlpky na bruchu...

nikkuusskkka

baby presne viem o com hovorite.tiez ma trapia chlpy na bruchu a aj sa mi velakrat kvoli tomu vysmievali.ja urcite na to odporucam voskove pasiky.pouzivam ich na cele nohy a aj na brucho a ked nejake chlpy zostanu tak ich zneskodnim pinzetou.ziletku vam neodporucam,ja som si ich spociatku holila ale ostali hrubsie a potom aj ked som sa oholila zostali tam nepekne cierne bodky

Mary255

ja mám tiež chípky na bruchu a o rukách ani nehovorím.. ale keď som bola mladšia mala som z chípkov na rukach traumu .. lebo sa mi vysmievali spolužiaci.. tak som si holila ruky . teraz ale viem, že to nebola dobrá voľba lebo teraz mám chípky hrubšie rozcuchané dlhe aj sa mi na koncoch stiepia.. teraz uz viem ze som si ich nemala holit .. a preto si neholim chlpky ani na bruchu.. ked je leto tak som opalena aj chlpky su bledsie a nevidno to az tak a v zime nosim dlhe rukavi tak mi ich nevidno .. vyzeralo by to asi divne keby mi na bruchu vyrastali este hrubsie chlpiska .. a bola by som este nestastnejsia ako ked mam take ake mam teraz

ejmy

vy mate ale komplexy, ach, proste ich oholete ziletkou a je to, treba to sice robit pravidelne ale co uz. ja oholim ziletkou a neriesim to. aby mi toto kazilo zivot? co ste.

zufala:(

ako vidim nie som sama s tymto problemom.chcela by som vyskusat holiacu penu weet na chlpky na bruchu a potom aplikovat sprej ktory zabranuje rastu chlpkov, zevraj maju nieco take v avone.myslite ze je to dobry napad???dakujem :)

anjelik9

keď si to oholíš žiletkou tak ti narastú hrubšie to je jasné si to nechaj troška narásť a zneškodni voskovými pásikmi alebo si to odfarbuj ja to tak tiež robím bo holiť som si to nechcela lebo to by vyzeralo ešte horšie

bibina666

Aj ja mam taky problem...rastu mi chlpky na bruchu...raz mi kamoska povedala nech to oholim ziletkou no narastli mi este hrubsie a tmavsie neviem co mam robit nechcem ich tam :( teraz si to musim vytrhavat pinzetou :( poradte mi prosim :( som zufala :(

jingles

práveže ja ich mám také bledé en po čase mi začnú vyrastať také maličké tmavé a neviem prečo lebo na bruchu keď si ich odfarbím tak mi to nerobí tak nefiem