chlpky na bruchu...

farbicka

ta epilacia ma tiez uz napadla, no este som to neskusala...chcem sa spytat ci ten peroxid nedrazdi pokozku, nestipe alebo co, ci je to bezpecne?

ruzova lada

Ahojte, viete mi poradit ci je dobre ist na depilaciu bruska ku kozmeticke a ako dlho to vydrzi? Alebo staci ked si kupim veet pasiky voskove a sama si to urobim? Ja mam chlpky na celom bruchu nie len pod pupkom, mam aj nad, aj pod, aj vlavo a v pravo od pupka. Len sa bojim ze budem mat cele brucho cervene a zapalene a potom nemozem ist ani na kupalisko napr... :/ uz som zufala :/

Janka222

ja mam tiež chĺpky na brušku :( dosť mi to vadí.Minule som si kúpila balea voskové pásiky,no nedopoužívala som ich, pretože mi to na nohách moc nešlo.Môžem si snimi dať chĺpky dole aj na brušku ?

Borka91

A to som si myslela ze som v tom sama :D Tiez mam pod pupkom taky pasik..v zime to je vidno, ale teraz ked som opalena su blede. Nikdy som ich neholila, myslim ze to je to najhorsie. Ked je nejaky tmavy velky,vytrhnem ho pinzetou. Zatial sa to zdalo divne len mne :)

123456789101

Aj ja mám problémy s chlpami :/ a veľmi mi to jenepríjemné :/ hlavne v lete ked sa chcem vyzliesť do plaviek. Ale už som si začala dávať na bruchu 9%peroxid a zmiešala som ho s práškovím melírom s tým najbledším a dosť to pomáha :) už sú neni také tmavé a sú aj veľmi jemné. Teraz to budem pár dní používať v kuse lebo sa hovorí že časom vypadnú a nezačnú tak skoro rásť a že aj keby začnú tak nebudú také hrubé ako ked si ich oholíte. a u niekoho už vôbec nezačnú tásť. Tak som zvedavá že či to bude fungovať. V žadnom prípade si ich nechcem oholiť :/ ale nechem zostať ani tak aby som vyzerala ako chlap. A mám pár chĺpkov aj nad perou.. aj nato používam ten peroxid a tiež to pomáha :)

ayurveda

mozem pomoct,odstranit chlpky bezbolestne a čisto prírodným prípravkom.nestojí tisíce,efekt neskutočný.ak chcete kontakt
ayurveda.sk zavinač gmail.com .a mate po probléme,ktorý vás traumatizuje a trápi celkom zbytočne.

MYtOvYHUBíME

BABY...NAšLA SOM NA NETE SKVELú VEC,ASPOň SA MI TAK ZDá :D, KTORú SI PLáNUJEM ZAKúPIť ....BIOXET...., EšTE ASI NIE JE NA SLOVENSKU TAK POPULáRNA, ALE VO SVETE URčITE áNO. čEKNITE NA GOOGLI :D RADšEJ VYHODíME 20 EčOK AKO TISíCE ZA LASER, KTORý KTOVIE čI ZABERIE KAžDéMU... DRžíM PALCE :)

rikaaaaa

v lete vytrham pinzetou (aj ked mi sem-tam niektore zarastu pod kozu) no a v zime nechavam dorast a len pristrihujem. Ale prave rozmyslam nad las.epilaciou linea alba (teda oblast brucha - tenkej čiary chlpkov od pupku smerom dole) - nemate s tym nejaka skusenosti? su aj akciove ceny, ale treba to zopakovat 3x (lebo na 1x sa zničia len povrchovo chlpky) asi najlespiu cenu som nasla pri osestreni 3x: prvykrat - 30 eur, druhykrat 50 eur a tretikrat 70 eur. Teda ked by mi to pomohla za 150 eur a mala by som brucho bez chlpkov,tak idem do toho.