Prijate mnozstvo kalorii za den

Príspevok v téme: Prijate mnozstvo kalorii za den
Mirai

Kedze sa snazim schudnut, je jasne, ze musim obmedzit prisun kalorii. Na internete som sa docitala, ze optimalny prisun kalorii pre zenu ak chce schudnut je 1500-2000 kcal denne. Avsak ked som si zacala prepocitavat kolko prijme normalne denne kalorii, tak mi vyslo, ze je to tak 1300 kcal za den. Co je vlastne este menej ako by som mala jest pri diete a k tomu skoro kazdy den aspon hodinu cvicim a napriek tomu mam nadvahu. Najprv som si zacala mysliet, ze mam spomaleny metabolizmus, ale ked som to povedala svojim stihlim kamaratkam, tak sa im zdalo byt 1500 kcal za den priserne vela a ze ony prijmu za den tak 800 kcal. Preto by som sa chcela spytat, ako je to u vas co ste stihle. Kolko asi denne prijmete kalorii? Je tuto nejaka stihla zena, ktora prijme viac ako 1500 kcal denne?

ped

Ono každý hovorí, že keď je človek lenivý, tak je to zlé, ale je to aj praktické, to pivko by som si dal, ale nechce sa mi ho prehĺtať! Jedná zlá vlastnosť porazila tú druhú zlú vlastnosť, super! Tak dobrú noc a takisto aj rýchle hojenie zlomenín! Čerešničky červené susedom "odcudzené"...

matthiola

Koľko vážiš, koľko meriaš, čo presne ješ, ako vyzerá tvoj jedálniček aspoň týždeň každé jedlo si zapíš plus teda gramy kalórie ..toto keď budeš mat, viem ti spravit makra koľko čoho jesť . Aj ťa to naučím. Bolo by dobré aj cvičiť, viem ti odporučiť aplikáciu. Napíš mi na ebrietas@gmail.com sorry za blbu diakritiku píšem z mobilu