Agesivny Papagaj

Príspevok v téme: Agesivny Papagaj
Skillz

Dobrý deň chcem sa spýtať ... mám doma už asi pol roka dvojročného alexandra malého a mám pocit že je schyzofrenik :D ... nie nerobím si srandu jeho povaha sa nezmenila a už si neviem dať rady ... Volá ma a keď prídem za nim sa nalepi na klietu mazná sa a chce škrapkať. Ak ho začnem škrabkať tak sa chvílu nehá a zrazu ma do krvy ďobne... Do klietky mu rukov ist vobec nemôžem iba sa približim rukov a hneď ma napadá rovnako aj tvárou keď som pri klietke spravý nálet alebo sa rozbehne a narazí zobákom pred mojou tvárou do klietky ... Chápem že si asi stráži teritórium ale neviem sním nadviazať inak kontakt ... Keď ho krmim príde zoberie si a je spokojný ale akonahle nema naladu a ja nemam jesť tak koniec ... Keď mu otvorím klietku sám z nej vyjsť nechce a keď ho posadím na paličku a dám von tak sa chová slušne, nenapadá ani nič ... posadiť na prst som ho skušal tiež že z paličky som mu dal pod bruško prst ale po dvoch dňoch dohryzenych prstov do krvy som to vzdal ... Najhoršie je že keď je vonku tak zaujem o jedlo z ruky nema vobec len ak mu ho niekde položím ... nejaký nápad ako sním vychádzať ? Poprípade aj nejaké rady preňho kľudne mu to prečíitam či to zaberie neviem ... Prikladám fotku toho satana a aj link na video ako sa približne ku mne správa keď som v jeho blízkosti ... link : www.youtube.com