Depresia

Príspevok v téme: Depresia
Ragnar11

Silná depresia, potrebujem niekoho s kym sa o tom porozprávam
Nazdar, už asi 2-3 roky trpim depresiou ale najhoršie to je posledny polrok až rok. Uz 7 mesiacov beriem antidepresiva no necitim ziadnu zmenu a žiadny pokrok, cítim sa strašne osamelý a potrebujem niekoho komu by som sa mohol vyrozprávať pretože v sebe všetko len dusím a nemám o mojich problémoch komu povedať. Ak by ste niekto poznal aspoň nejaké dobré fórum na toto alebo nejakú stránku ktorá je na toto robená, bol by som rád, ďakujem.

GJL

Ja teraz mam Serlift a Anafranil.Rok som brala aj Brintelix len ma utlmoval a Alventa je humus,take návaly tepla som z nrj mala a tiez som bola iba útlmena.Tir lieky maju velmi vela nežiaducich účinkov ktore su horsis koľkokrát nez ta depresia.Aj preto teraz vysadzam Anafranil pretozs velmi znizuje krvny tlak a zvysuje pulz

JeezWhy

Faith Healer - Berieš Brintellix ? Mne ho dnes predpísala minulý týždeň predpísal psychiater. Trochu mi je z neho nevoľno (asi preto, že ho beriem nalačno). Zaberá či nie ?

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

GJL

Beriem antidepresiva tiez.Ale mienim ich vysadit.Je to svinstvo,.Na depresie to nepomoze poriadne a ma to kopec nežiaducich účinkov ktore su koľkokrát horšie nez depresia.

Hnevliva

Rangar11 - Ja mám to isté, čo ty. Cítim sa sama, lebo som sama. Rodinu mám, ale žiadnych kamarátov, žiadnu spriaznenú dušu. Aj keď mám rodinu, nedokáže mi pomôcť.
Odmalička v sebe dusím veľa vecí, a preto sa mi depresia pomaly zmierňuje a nastupuje hnev a agresia. Momentálne mám v sebe toľko zlosti, že neviem, čo zo sebou.