Antikoncepcia a menštruácia??

Príspevok v téme: Antikoncepcia a menštruácia??
Dada6837

Beriem moju prvú ATK vôbec, začala som žltými tabletkami a podľa blistra to vyzerá, že moja 7 dňová pauza má prísť v Pondelok, lebo vtedy mi dôjde 21 žltých tabletiek. To je ale o týždeň skôr, ako mi doteraz menzes chodil ešte pred tabletkami. Blbá otázka, ale je to normálne že o týždeň skôr? Každá ktorá s tým začína tak sa jej to takto posunie? Ale chránená som, však? :-D

Hande

ked máš jednofarebnu hak, ta je nizkohormonalna, to znamena ze ked uz jednu zabudnes zobrat tak uz nie si chránená,
prvy mesiac sa treba pre istotu aj inak chrániť, to ti mal gynekolog povedať,
100% nie je nič,.. radšej nech tvoj frajer dáva pozor , aspn tolko malo nech urobi, ked ty si ochotna koli nemu žrať chemiu...

antk

ved uzivat si ju mala zacat v prvy den menstruacie.. , to ze doberies blister neznamena ze hned na to dostanes menstruaciu, v tej tyzdnovej "pauze" niekedy pride a mozno pride aj v den kedy zacnes brat znova dalsi blister
hlavne to uzi nacas podla navodu a mala by si byt chranena samozrejme preistotu kedze to beries prvy krat by som tych prvych 5 dni z noveho druheho blisteru este pouzil inu ochranu ale ako .. chranena by si mala byť už od prveho a aj cez tu 7 dnovu pauzu, vsak precitaj si ten leták k tomu..

Najčítanejšie články