Koniec,diétujem!

Príspevok v téme: Koniec,diétujem!
Bambulkatvoja

Ahojte. Končím a začínam chudnúť. To znamená:
- žiadne sladkosti

Raňajky: ovsené vločky s medom alebo ovocím
Obed: teplý obed normal.
Olovrant (v prip.hladu) : ovocie
Večera: niečo s vajíčkom,jogurt a pod.

Myslíte,že mi to pomôže? Nejesť žiadne sladkosti a po 18 nič nejesť?
Viem,že nemôžem schudnúť len z jednej časti,ale najmä by som chcela schudnúť aspoň 1-2 cm zo stehien.
Pomooooc, a ráno body trimmer na stehná 2000x, večer 3000x. Ďakujem za každý koment

Jedalnicek

Napisem ti svoj jedalnicek, s ktorym som rychlo a natrvalo schudla. Len orientacne. Prva vec - prestala som jest sladkosti a aj potraviny so skrytym pridanym cukrom. Ziadne sladene napoje ani kupovany dzus. A vyradila som mliecne vyrobky a mlieko, lebo povodny zamer bol zdravotny, schudnutie bol iba necakany vedlajsi efekt. Moj jedalnicek cca:

Nalacno pohar teplej vody so stavou z polovice citrona

Ranajky - ovsene vlocky (100 gramov) s vodou alebo rastlinnym mliekom (bez cukru) a s 1 bananom

Obed - jeden chod teply obed (nejem polievky, tu, kde som, polievky nevedu). Hocico - cestoviny, maso, zemiaky, ryza, cokolvek, neriesim. A jem doplna.

Prva vecera - toasty so sunkou (biely chlieb, neriesim) alebo dusena zelenina s vajickom alebo husta zeleninova polievka so zemiakmi alebo fast food :P (burger + hranolky) neriesim :D

A ak som neskor hladna, druha vecera vacsinou len dva toasty so sunkou.

Plus niekolkokrat do tyzdna jem cipsy :P nie je to moc zdrave, viem...

A toto mi stacilo na zhodenie asi 6 kg za asi 6-8 tyzdnov. A jem takto bezne, nehladujem, jem, na co mam chut a kedy chcem a nic nepriberam. Sladke mi nechyba vobec, sama tomu nerozumiem, kedze predtym som jedla kazdy den aspon dve sladkosti.