500kcal

Príspevok v téme: 500kcal
Loooraaa

Ahojte už mám dosť svojej tučnej postavy 61kg/160cm rozhodla som sa chudnúť na 500kcal denne a to tak že ráno zjem dva biele nízkotučné jogurty potom o desiatej jeden banán o druhej jeden suchár a večer znova dva biele nízkotučné jogurty ...Chcem sa opýtať že koľko by som mohla schudnúť za mesiac? Myslíte že takých 10 kil schudnem?

Ovecky

Nie, 1000kcal denne jedia ludia, ktori su na diete, najprisnejsej ZDRAVEJ diete a podaktori pod lekarskym dozorom. Normalne zena zje cca 2000kcal denne. Nikdy v zivote sa ti nepodari jest 1000kcal denne dlhodobo. Maximalne 3 mesiace. A uz vobec sa ti nepodari nic z udrzania schudnuteho, ked budes chudnut na 500kcal a potom jest viac. Priberat budes tak ci tak, lebo tvoje telo prejde do modu setrenia. Bohuzial, tak to funguje. A preto diety NIKDY nebudu fungovat. Treba upravit stravu a cvicit a to tak, ze schudnes max 1kg tyzdenne. 1000kcal denne je zaklad, aby ti sprosto povedane, vobec fungoval mozog...

Zuzazuza

Lora, po par tyzdnoch hladovania budes tak vyhladovana, ze zozeres aj kona. A nebudes schopna svoje zranie vobec ovladat. Budes sa nenavidiet, lebo zacnes uz od prveho dna zrania rapidne priberat. Keby toto bola cesta k stihlosti, kazdy by bol stihly, lebo vydrzat hladovanie par tyzdnov dokaze kazdy. Urobili to cele zastupy zien pred tebou, neobjavujes nic nove. A z toho, co citam a pocujem, drviva vacsina zien tak nastartuje svoju karieru priberania. Cast zien sa prepracuje k bulimii, cast k anorexii. Ale spolocne, k comu sa prepracuju vsetky, je este vacsia nenavist voci sebe a zavislost na jedle (ci uz zranie alebo hladovanie, ale neustale premyslanie o jedle). Ale vies co som sa naucila? Nechat ludi, ktorym niet rady, naucit sa na vlastnych chybach. Ved preco nie.

Loooraaa

Ovečky ale ak už už nikdy nebudem jesť viac ako 1000 kcal denne tak by som nemala priberať či? Plánujem teraz byt na 500kcal a po chudnutí ísť na 900-1000kcal denne

kukuckak

schudnes, samozrejme že pri tak nízkom prijme schudne každý, ale budeš na smrť unavená, hladná a nepríjemná
dlhšie ako 1-2mesiace by som to nerobila lebo tam to už ide do zdravotného rizika, a potom to ešte len príde....priberies všetko naspäť a aj nieco navyše- 10-12-15kg? nechápem čomu ľudia nerozumejú keď chcú schudnúť, jest treba zdravú stravu, výživnu a pestrú na tvoju výšku asi tak 1800kcal a ak chceš skutočne schundut zdravo musíš sa začať hýbať aby si začala spaľovať to čo mas navyše
všetky ostatne diéty, zazracne pilulky a kraviny vedu len k priberaniu a prázdnej peňaženke

Ovecky

Jasne ze ano a potom za dalsi mesiac tych 10 priberies a k nim aj bonus dalsich 10. DOKEDY vam bude ludia sibat? Zdrave chudnutie je maximalne 1kg za tyzden a kaloricky prijem nesmie byt nizsi ako 1000kcal denne inak telo spomali metabolizmus tak, ze budete priberat aj z jedneho jablka!!!!!