Strata menštruácie ,žiadne vajíčka

Príspevok v téme: Strata menštruácie ,žiadne vajíčka
Veva2018

Dobr deň
Chcela by som sa opýtať či náhodou tu neje niekto s takým problémom. Stratila som menštruáciu minuly rok v máji som mala naposledy od vtedy nič bola som u doktorky tá ma posielala na vyšetrenie štítnej žľazy výsledky som mala trocha zvýšené nasadila mi lieky a plus k ním homeopatika na menštruáciu zabralo dostala som mezes v january2018 do marca a opäť nemám bola som pri lekárke a povedala že keď Nebudme mat lieky už ináč nebudem mat ani krvácanie musím stále byt na liekoch ak nedostanem do najbližšieho termínu skusi mi dať hormonálne lieky ak ani to budem musieť ísť na špeciálnu kliniku kde sa tým zaoberajú ale moja podstatná otázka znie či budem moc otehotnieť keďže veľmi chceme mat bábätko strašne má to trápi že je to take komplikovane

Veva2018

Ďakujem za odpoved žijem mimo sk to viem že buďme musieť asi navštíviť ale chcela som vedieť či bude problém otehotnieť ešte teraz bez tej kliník

Veva2018

Ďakujem za odpoved žijem mimo sk to viem že buďme musieť asi navštíviť ale chcela som vedieť či bude problém otehotnieť ešte teraz bez tej kliník

milajar

Na Slovensku su rozne centra na liecenie neplodnosti, su na nete, treba to s niektorym konzultovat, neter bola v Banskej Bystrici, pomohli jej, ale co presne mala, vam neviem povedat ale ma 10 mesacne babetko

Najčítanejšie články