Neznáma príčina extrémnej choroby

Príspevok v téme: Neznáma príčina extrémnej choroby
Peter Jesensky

Dobry den ,

Chceli by sme Vás spoločne poprosiť kohokoľvek kto by videl nejaké súvislosti v príznakoch prípadne kto by vedel pomocť,
poradiť čo by mohlo viesť k uzdraveniu mojej priatelky.

Hľadáme márne a nevieme nájsť pričinu jej choroby, skúšame všetko , doslova sa chytáme každej možnosti ale zaťial žiaľ bez výsledku.

Skúsili sme z klasickej medicíny všetko ( rozumej ľudia v bielych pláštoch - doktori ) , alternatívne cesty (liečitelia) az napríklad po čistenie karmy a geopatogennych zón a bez uspechu.

Moja priateľka trpí už skoro 4 roky , robili jej všetky tie normálne vyšetrenia, odber mozkomíšneho moku na zistenie rakoviny,nádorov, sklerozy, rôznych psychických porúch, od 3 psychiatrov má potvrdené že je normálne zdravé dievča avšak nikto z doktorov nevedelo najst pričinu.

Opakujem že podla lekárov ktorý nič nenašli , hovoria že si to vymýšla , robili jej všeliaké testy , magnetické rezonancie, CT atd, brali krv atd...

Chceli do nej davat antidepresíva ked už nevedeli čo jej je , ale to sme jednoznačne odmietli.

Vieme už aj samy po tom všetkom že ľudské telo funguje na základe určitých súvislostí, že chceme liečiť príčinu a nie len príznaky.

Obraciame sa na Vás, hocikoho kto by vedel kompetentne pomôcť prípadne poradiť za akúkoľvek Ďalšiu radu Vám budeme vdačný.

Priznaky:

1. Najviac problém extrémnou únavou čokolvek robiť (sprcha je pre nu nadludsky výkon , prezliecť si oblečenie a takéto obyčajné veci, doslova neprejde pár metrov bez toho aby sa nepridržiavala dverí alebo stien inak by padla na zem , nedokáže dlhodobo stáť , iba čupieť lebo sa jej točí extrémne hlava)
2. Problém s koordináciou , extrémne ju Ťahá do strán ked kráča(točenie hlavy ako keby ste mali 3 promile v krvi po poziti alkoholu), ako keby jej niekto zo zadu na hlavu tlačiť smerom do strany a dole(tak mi to popisuje).
3. Extrémne Búšenie srdca ako keby mala skolabovať,
4. Stavy na odpadnutie
5. Extrémne potenie tela ale ľadovo studené končatiny
6. Mala fyzický aktivita ju odrovná na hodiny do postele kde sa len nehýbe aby to udýchala a nejako sa z toho spamatala, maximalna unava a vyčerpanosť robiť akúkoľvek fyzickú činnosť,
7. Neschopnost sa pohybovať
8. Pocity na odpadnutie,
9. Enormny stres nato že nevieme čo jej vlastne je a každy den len prežíva, žije v podstate len v posteli , nikam nechodí a aj jedlo jej nosíme do postele.
10. Striedanie návalov tepla a zimy
11. Pernamentná teplota cca 37-37,5 stupna cca 4 roky v kuse,
12. Nízky tlak a vysoký tep ( okolo týchto hodnot 100/50 ... tep okolo 90 az 100/minuta
13. Podlomená psychika , strasne sa bojí o svoj zdravotný stav, kedže 4 roky jej nitko nevie prísť nato čo jej je.
14. Skolióza chrbtice , mierna ( nieje to nejako extra vybočené , ale stažuje sa mi že ju aj často pobolieva chrbát , lekári jej tiež povedali že z chrbta to nemôže byt, toto momentálne sme neriešili asi pol roka)

V podstate žije medzi 4 stenami 4 roky nonstop nechodí von , aj kamaratov jej choroba vzala, má iba 24rokov. (avšak stále mentálne silná a každý den sa modli aby sa vyliečila a neprestáva veriť aj ked dosť často krát plače kedže rodina jej už nevie pomôcť a odmietajú to dalej nejako riešiť, lebo nevedia ako by to vyriešili proste stará generácia , dajte mi tabletku a to prejde -_- .

Kedy to začalo ?

Pred cca 4 rokmi , čakala v lete v rade na občerstvenie, bolo tam teplo, dusno a odpadla. Odvtedy to s nou išlo dolu vodou.

Nevládala postupne chodiť do školy (v priebehu 1 roka sa to postupne zhoršovalo az tak že, prerušila štúdium )
Prácu nemôže mať kedže má problém prejsť pár metrov na WC prípadne do inej izby a spamatáva sa z toho dalsie hodiny
( busi srdce, točenie hlavy, pocity na odpadnutie, ťahá ju do strán ked kráca) doslova sa nemôže pohybovať po dome , nie to tak isť este niekam von na prechádzku.

Základné info :
Pohlavie : žena, 24 rokov ,
Výška : 162cm ,
Váha : 43kg , štíhla postava (pravdepodobne má perfektné spalovanie , všetko čo je zje spáli , nemá skoro žiadny tuk, stolicu má cca 1x denne)

Psychicky je ok(nieje magor ani si to nevymysla, fakt je to normalne zdravé dievča a veľmi silná po rokoch neuspešnych liečbach, veľmi si toho už vytrpela)

Bezdetná, brala HAK(antikoncepcia) cca 7 rokov, vysadila ju cca rok dozadu, cely zivot bez chorob.

Uziva aktuálne : (čakáme na Vodíkový generátor od Pana Zajíčka, ktorý by mohol pomôcť , skúšame všetko a chytáme sa každej jednej nádeje na vyliečenie)

Q10 - 500mg denne,
HCL Klystyr 1x denne , 20kap.
L- Theanin , 3xdenne 500mg
Slnečnicový lecitin , 3x500mg
Progesteron (krém)
Pregnenolon, 3x50mg
Horčík
Vit.C

Absolvované testy :

Vlasová analýza - BIOMOL PL - nájdete v prílohe

Zelezo
Feritin
Transferin
Med
Ceruloplazmin
Krevni obraz
CRP
ASLO

Kompletná jaterný testy :
ASL
AST
ALP
GGT
Bilirubin celkový
Bilirubin konjungovaný

Stitna zlaza :
TSH
T4
Kortizol
TPO
TPG

Testy na hormóny
5x kortizol, 4x DHEAS, progesteron a estradiol.

Uzivala (už neužíva)
Jod( 10kap. lugol), 100mg / den Selen (nebereme momentálne)
CBD , žiadny výsledok na psychiky prípadne zlepšenie stavu,
Originál trávu (prášok) - vyskytly sa typické príznaky zhúlenia inak žiadny vplyv na lepši stav to nemalo
Absolvovala kuru na precistenie jater(sylimarin 21 dní)
Brala draciu krv, ziadny efekt
adrenal kortex(ziadny vysledok, postupne sme sa dopracovali na cca 10tab denne cca 10 dni uzivala a ziadne zlepsenie) , ziadny efekt
B1 1g denne , B6 1g denne, ziadny efekt
L-tyrosine , 2g denne , ziadny efekt

Co jej zistily :

Zasekané endokrinné zlazy (brzlík,thymus)
Rozhodené hormóny (DHEA 10x nasobne vacsie)
Nadlevinky , kortizol
Robili jej aj odber mozkomišneho moku ihlou do zad avšak po lekárskych výsledkov je ok a nič tam nemá
Liečili ju doktori (normálny) , liečitelia ktorý pomohli kadekomu a aj zvučné mená v CZ / SK, a nič neurobili s nou a samy to nechápu.
Čistili sme viac krát a s rôznymi ludmi karmu , geopatogenne zony ( viac krát , viac ludí , fakt sme si na tom dali záležať a vela krát sme cestovali aj na druhý koniec republiky a chceli sme mat aj určitú poistku )
aby sme na niečom nepochybili)

Momentálne po prejdení asi 3 desiatok ľudí a to nepreháňame, doktorov, lekárov, alternatívnych liečitelov,
sme najvdačnejší panu Jardovi Zajíčkovi , nerobím reklamu len viem a vidím ten rozdiel toho ako tento pán neskutočne komplexne sa díva na telo , problémy a príznaky ,
ide doslova na najhlbšiu podstatu nemoci a príznakov ako telo reaguje a ako sa správa, zoberie nám telefon kedykoľvek počas dna, veľmi milý a ludsky pristup,
hlavne všetko vie po lopate vysvetliť laicky že tomu porozumie naozaj hocikto.
Maximálna profesionalita, maximalne ludsky pristup a hlavne človek na správnom mieste s právnym pristupom.
Momentálne čakáme na Vodíkový generátor ktorý by mal jej pomôcť.

Dokázali by ste sa nato pozrieť čo sme možno prehliadli ?

Mozné suplementácie ? alebo čo vyskúsať ? prípadne vedel ešte poradiť čo zlepšiť alebo čo vyskúšať.

V podstatne ide nám o každý jeden den , každy jeden den je pre nu peklo, keby to nieje tak zvláštne a neobvykle možno by sme to takto neriešili ale toto čo sa jej deje je nám veľkou záhadou a vieme určite že to muselo mať nejaký spuštač / prípadne deficit že sa telo takto chová a nefunguje.

Ďakujeme

S pozdravom Peter a Daniela.

Príkladam aj výsledky vysetrení z tohto roku.

LINK NA vlasovú analyzu a aktuálnu suplementáciu

uloz.to

PeterSK

ahojte, tak medzičasom sme boli u durovskej v BA .

Výsledky testov na boreliu , mykoplazmy sú negatívne , avšak durovská nám povedala ze sa to veľmi vela krát stáva ked uz to imunita nedáva ze dalsie testy je velka pravdepodobnost ze vyjdu pozitivne.

Tuto testy na imunitu co sme podstupovali ... Viete z toho niečo vyčítať ?

IMUNITA
www.imgup.cz
www.imgup.cz

BORELIE
www.imgup.cz
www.imgup.cz

Velmi dakujeme za kazdu radu.

Dakujem.

PeterSK

prikladam vysledky testov na borelie ... testy ktoré jej brali na imunitu ... a vysledok testu na nejaky virus co jej nasli

Neznama pricina

Ahojte ,

Je to niekto komu na prvych testoch nasli negativnu boreliu ?

Pritom priznaky a zdravotny stav sedi jak rit na serbel ako pri mega chronickej borelii ?

Odbery robene u durovskej v BA

Diky

nika82

Defcon borelioza moze mat neskutocne vela priznakov a to, ze ty si mal iste priznaky, neznamena, ze kazdy clovek bude mat tie iste. Borelie su chameleonom a dokazu napadnut ktorykolvek organ v tele, od toho sa odvyjaju priznaky. po dvojrocnom boji s touto chorobu som sa musela stat odbornickou na boreliozu, ak som chcela vyzdraviet a ked som nechcela trpiet do konca zivota. a ano mala som fakt vela priznakov z vyssie vymenovanych ako je unava, zvysena teplota 37.2-37.5, pocit na odpadnutie, nevolnosti, busenie srdca, zla koordinacia tela, zavraty, bolesti chrbta, ja som mala este trpnutie koncatin a takisto mne borelie a ich koinfekcie napadli aj traviacu sustavu. Malokedy chodi borelioza sama, vzdy je v kombinacii s koinfekciami ako su mykoplazmy, chlamydie, babesia, bartonella, anaplasma, EBV atd. Podla toho, kto ma ktory subor infekcii, sa odvyjaju aj priznaky. Ja som mala borelie+mykoplazmy+EBV. Nemala som nastastie chlamydie, ktore casto napadnu srdce a sposobuju problemy s tepom.

wesa

Moj kolega ma zenu ktora ma presne taketo problemy on si ju zobral uz s takym stavom , to ako keby som o nej citala ma to uz vela rokov a ziadne zlepsenie len stale je doma ....aj on prisiel o vsetkych priatelov , tiez pochodili po vsetkych moznych doktoroch a jedine co tomu dali pricinu je ze to je histaminova intolerancia
no myslim si a aj rodina a znamy ze je to na 100 % psychika
mlady ludia maju niekedy tak komplikovanu psychiku , ze ta ich dokaze uplne paralizovat presne ako popisujes

Nerozumiem preco ste odmietli tie antidepresiva ved treba to vyskusat mozno by to pomohlo prave to ....

Este by ma zaujimalo preco tak dlho uzivala antikoncepciu to jej nevadilo ....ked teraz sa ad brani

Defcon

Nika, na rozdiel od teba som boreliozu mal a vela priznakov mi tam nesedi. V podstate tam sedi na nu len unava a ta je priznakom azda vsetkych chorob.
Ale ako sama pises, vedela si to hned ani si nemusela citat vsetko....to poukazuje na vela. Hlavne na povrchnost.
Mal som boreliozu, takze viem ako sa clovek pri nej citi. Ziadne tocenie do strany, ziadne studene koncatiny, atd,atd....a keby mala taku silnu boreliozu uz par rokov, tak je po smrti.
Ale nevadi, si evidentne slovenske eso v rapid diagnostikovani boreliozy.

nika82

nemusela som ani cele docitat, stacilo prvych par priznakov a bolo mi jasne, ze ma boreliozu. prepac ale ako toto dokazali lekari tak dlhodobo prehliadat, ved vsetky priznaky na to sedia!!!! mozog sa mi zastavuje nad neschopnostou lekarov.
vidim, ze niekto to uz poradil Mudr. Durovsku. mala som len 50% z toho, co priatelka, liecila som sa u tejto dokotrky 2 roky a som v poriadku. nedavno som vysadila ATB. kedze priatelka to ma viac rozsirene a vaznejsie priznaky, pripravte sa na to, ze to moze trvat aj dlhsie, ale je nadej na vyliecenie

justina_xy

picnik pekne si odporujes, v tom co pises.
Napises dodrziavat 2-3h odsupty medzi jedlami a ty kazdu hodinu nieco zeres.. :D a 20min pred a 45min po jedle nepit, tak ked kazdu hodinu nieco zeres, tak kedy stihas pit ? :D :D :D kks radim stylom: vodu kazem vino pijem