Neznáma príčina extrémnej choroby

Príspevok v téme: Neznáma príčina extrémnej choroby
Peter Jesensky

Dobry den ,

Chceli by sme Vás spoločne poprosiť kohokoľvek kto by videl nejaké súvislosti v príznakoch prípadne kto by vedel pomocť,
poradiť čo by mohlo viesť k uzdraveniu mojej priatelky.

Hľadáme márne a nevieme nájsť pričinu jej choroby, skúšame všetko , doslova sa chytáme každej možnosti ale zaťial žiaľ bez výsledku.

Skúsili sme z klasickej medicíny všetko ( rozumej ľudia v bielych pláštoch - doktori ) , alternatívne cesty (liečitelia) az napríklad po čistenie karmy a geopatogennych zón a bez uspechu.

Moja priateľka trpí už skoro 4 roky , robili jej všetky tie normálne vyšetrenia, odber mozkomíšneho moku na zistenie rakoviny,nádorov, sklerozy, rôznych psychických porúch, od 3 psychiatrov má potvrdené že je normálne zdravé dievča avšak nikto z doktorov nevedelo najst pričinu.

Opakujem že podla lekárov ktorý nič nenašli , hovoria že si to vymýšla , robili jej všeliaké testy , magnetické rezonancie, CT atd, brali krv atd...

Chceli do nej davat antidepresíva ked už nevedeli čo jej je , ale to sme jednoznačne odmietli.

Vieme už aj samy po tom všetkom že ľudské telo funguje na základe určitých súvislostí, že chceme liečiť príčinu a nie len príznaky.

Obraciame sa na Vás, hocikoho kto by vedel kompetentne pomôcť prípadne poradiť za akúkoľvek Ďalšiu radu Vám budeme vdačný.

Priznaky:

1. Najviac problém extrémnou únavou čokolvek robiť (sprcha je pre nu nadludsky výkon , prezliecť si oblečenie a takéto obyčajné veci, doslova neprejde pár metrov bez toho aby sa nepridržiavala dverí alebo stien inak by padla na zem , nedokáže dlhodobo stáť , iba čupieť lebo sa jej točí extrémne hlava)
2. Problém s koordináciou , extrémne ju Ťahá do strán ked kráča(točenie hlavy ako keby ste mali 3 promile v krvi po poziti alkoholu), ako keby jej niekto zo zadu na hlavu tlačiť smerom do strany a dole(tak mi to popisuje).
3. Extrémne Búšenie srdca ako keby mala skolabovať,
4. Stavy na odpadnutie
5. Extrémne potenie tela ale ľadovo studené končatiny
6. Mala fyzický aktivita ju odrovná na hodiny do postele kde sa len nehýbe aby to udýchala a nejako sa z toho spamatala, maximalna unava a vyčerpanosť robiť akúkoľvek fyzickú činnosť,
7. Neschopnost sa pohybovať
8. Pocity na odpadnutie,
9. Enormny stres nato že nevieme čo jej vlastne je a každy den len prežíva, žije v podstate len v posteli , nikam nechodí a aj jedlo jej nosíme do postele.
10. Striedanie návalov tepla a zimy
11. Pernamentná teplota cca 37-37,5 stupna cca 4 roky v kuse,
12. Nízky tlak a vysoký tep ( okolo týchto hodnot 100/50 ... tep okolo 90 az 100/minuta
13. Podlomená psychika , strasne sa bojí o svoj zdravotný stav, kedže 4 roky jej nitko nevie prísť nato čo jej je.
14. Skolióza chrbtice , mierna ( nieje to nejako extra vybočené , ale stažuje sa mi že ju aj často pobolieva chrbát , lekári jej tiež povedali že z chrbta to nemôže byt, toto momentálne sme neriešili asi pol roka)

V podstate žije medzi 4 stenami 4 roky nonstop nechodí von , aj kamaratov jej choroba vzala, má iba 24rokov. (avšak stále mentálne silná a každý den sa modli aby sa vyliečila a neprestáva veriť aj ked dosť často krát plače kedže rodina jej už nevie pomôcť a odmietajú to dalej nejako riešiť, lebo nevedia ako by to vyriešili proste stará generácia , dajte mi tabletku a to prejde -_- .

Kedy to začalo ?

Pred cca 4 rokmi , čakala v lete v rade na občerstvenie, bolo tam teplo, dusno a odpadla. Odvtedy to s nou išlo dolu vodou.

Nevládala postupne chodiť do školy (v priebehu 1 roka sa to postupne zhoršovalo az tak že, prerušila štúdium )
Prácu nemôže mať kedže má problém prejsť pár metrov na WC prípadne do inej izby a spamatáva sa z toho dalsie hodiny
( busi srdce, točenie hlavy, pocity na odpadnutie, ťahá ju do strán ked kráca) doslova sa nemôže pohybovať po dome , nie to tak isť este niekam von na prechádzku.

Základné info :
Pohlavie : žena, 24 rokov ,
Výška : 162cm ,
Váha : 43kg , štíhla postava (pravdepodobne má perfektné spalovanie , všetko čo je zje spáli , nemá skoro žiadny tuk, stolicu má cca 1x denne)

Psychicky je ok(nieje magor ani si to nevymysla, fakt je to normalne zdravé dievča a veľmi silná po rokoch neuspešnych liečbach, veľmi si toho už vytrpela)

Bezdetná, brala HAK(antikoncepcia) cca 7 rokov, vysadila ju cca rok dozadu, cely zivot bez chorob.

Uziva aktuálne : (čakáme na Vodíkový generátor od Pana Zajíčka, ktorý by mohol pomôcť , skúšame všetko a chytáme sa každej jednej nádeje na vyliečenie)

Q10 - 500mg denne,
HCL Klystyr 1x denne , 20kap.
L- Theanin , 3xdenne 500mg
Slnečnicový lecitin , 3x500mg
Progesteron (krém)
Pregnenolon, 3x50mg
Horčík
Vit.C

Absolvované testy :

Vlasová analýza - BIOMOL PL - nájdete v prílohe

Zelezo
Feritin
Transferin
Med
Ceruloplazmin
Krevni obraz
CRP
ASLO

Kompletná jaterný testy :
ASL
AST
ALP
GGT
Bilirubin celkový
Bilirubin konjungovaný

Stitna zlaza :
TSH
T4
Kortizol
TPO
TPG

Testy na hormóny
5x kortizol, 4x DHEAS, progesteron a estradiol.

Uzivala (už neužíva)
Jod( 10kap. lugol), 100mg / den Selen (nebereme momentálne)
CBD , žiadny výsledok na psychiky prípadne zlepšenie stavu,
Originál trávu (prášok) - vyskytly sa typické príznaky zhúlenia inak žiadny vplyv na lepši stav to nemalo
Absolvovala kuru na precistenie jater(sylimarin 21 dní)
Brala draciu krv, ziadny efekt
adrenal kortex(ziadny vysledok, postupne sme sa dopracovali na cca 10tab denne cca 10 dni uzivala a ziadne zlepsenie) , ziadny efekt
B1 1g denne , B6 1g denne, ziadny efekt
L-tyrosine , 2g denne , ziadny efekt

Co jej zistily :

Zasekané endokrinné zlazy (brzlík,thymus)
Rozhodené hormóny (DHEA 10x nasobne vacsie)
Nadlevinky , kortizol
Robili jej aj odber mozkomišneho moku ihlou do zad avšak po lekárskych výsledkov je ok a nič tam nemá
Liečili ju doktori (normálny) , liečitelia ktorý pomohli kadekomu a aj zvučné mená v CZ / SK, a nič neurobili s nou a samy to nechápu.
Čistili sme viac krát a s rôznymi ludmi karmu , geopatogenne zony ( viac krát , viac ludí , fakt sme si na tom dali záležať a vela krát sme cestovali aj na druhý koniec republiky a chceli sme mat aj určitú poistku )
aby sme na niečom nepochybili)

Momentálne po prejdení asi 3 desiatok ľudí a to nepreháňame, doktorov, lekárov, alternatívnych liečitelov,
sme najvdačnejší panu Jardovi Zajíčkovi , nerobím reklamu len viem a vidím ten rozdiel toho ako tento pán neskutočne komplexne sa díva na telo , problémy a príznaky ,
ide doslova na najhlbšiu podstatu nemoci a príznakov ako telo reaguje a ako sa správa, zoberie nám telefon kedykoľvek počas dna, veľmi milý a ludsky pristup,
hlavne všetko vie po lopate vysvetliť laicky že tomu porozumie naozaj hocikto.
Maximálna profesionalita, maximalne ludsky pristup a hlavne človek na správnom mieste s právnym pristupom.
Momentálne čakáme na Vodíkový generátor ktorý by mal jej pomôcť.

Dokázali by ste sa nato pozrieť čo sme možno prehliadli ?

Mozné suplementácie ? alebo čo vyskúsať ? prípadne vedel ešte poradiť čo zlepšiť alebo čo vyskúšať.

V podstatne ide nám o každý jeden den , každy jeden den je pre nu peklo, keby to nieje tak zvláštne a neobvykle možno by sme to takto neriešili ale toto čo sa jej deje je nám veľkou záhadou a vieme určite že to muselo mať nejaký spuštač / prípadne deficit že sa telo takto chová a nefunguje.

Ďakujeme

S pozdravom Peter a Daniela.

Príkladam aj výsledky vysetrení z tohto roku.

LINK NA vlasovú analyzu a aktuálnu suplementáciu

uloz.to

PeterSK

Ahojte , prikladám znovu aktualizovaný prispevok o vyšetrenia Tradičnej čínskej medicíny + Elektroakupunktúru + Historické vyšetrenia.

Možno niekto na niečo príde, nezastavujeme sa ale snažíme sa dalej.

Osobné informácie
Žena, 24 rokov , 162cm , 42kg, Krvná skupina A+, 29.12.1993 Znamenie : Kozoroh, Čínsky zverokruh : Kohút
Celý život bez problémov , bez alergií alebo nejakých chronických ochorení. Choroba vypukla asi cca 5 rokov dozadu po návrate dovolenky z Grécka , začalo to odpadnutím na kúpalisku v lete keď stála v rade na občerstvenie.
Odvtedy stav išiel rapídne dolu vodou, začalo to točením a problémom s udržaním rovnováhy ako ešte chodila na školu do Brna. Neskôr sa príznaky zhoršili , motanie hlavy neustále a ťahanie do strán , neschopnosť udržať rovnováhu (popisovala ten stav ako keď je človek trochu pripitý), pocit že stúpa / šlape do prázdna , ostávala viac ležať na posteli. Do školy prestala postupne chodiť nakoľko stavy boli také silné že nedokázala vydržať stáť na nohách a aj sedenie v lavici jej spôsobovalo problémy. Neskôr bola liečená klasickou medicínou – obvodný lekár, CT , Röntgen, Magnetická rezonancia nič neobjavili. Absolvovala odber mozkomíšneho moku

Príznaky
Momentálny stav je taký že leží 24h denne , 7 dní v týždni , nemá veľký pohyb , maximálne na WC prejde, prejde do kuchyne po jedlo inak potom je KO nasledujúce hodiny niekedy aj den sa z toho dostáva aby dobila baterky a aby mala energiu aj na úplne obyčajné veci. Ist na prechádzku alebo len tak sa prechádzať je prenu nadludsky výkon a mohla by odpadnúť takze to nerobí. V rodine z otcovej strany je dedo a jeho bratia s kardiovaskularnym strojčekom na srdci.

Momentálne sme vo fáze kedy nevieme čo jej je a nikto jej nevie pomôcť. Skúšame už všetko, ani doplnky na nahodenie energie nefungovali (amino,q10,tyrosine,taurin,kava) proste nič čo by ju prebralo a nahodilo baterky na normálne fungovanie.

CT Mozgu v norme
EKG Holter v norme 2015

1. Extrémna únava - Mala fyzický aktivita ju odrovná na hodiny do postele kde sa len nehýbe aby to udýchala a nejako sa z toho spamätala, maximálna únava a vyčerpanosť robiť akúkoľvek fyzickú činnosť, Najviac problém extrémnou únavou čokoľvek robiť (sprcha je pre ňu nadľudsky výkon , prezliecť si oblečenie a takéto obyčajné veci, doslova neprejde pár metrov bez toho aby sa nepridržiavala dverí alebo stien inak by padla na zem , nedokáže dlhodobo stáť , iba čupieť lebo sa jej točí extrémne hlava
2. Extremne búšenie srdca ako keby mala skolabovať, (nízky tlak ale vysoký tep)
3. Extremne potenie tela ale ľadovo studené končatiny
4. Pocit tazkeho tela + že ju niečo tlačí zo zadu na hlavu a ako keby ju niekto tlačí dole. Problém s koordináciou , extrémne ju Ťahá do strán ked kráča(točenie hlavy ako keby ste mali 3 promile v krvi po poziti alkoholu), ako keby jej niekto zo zadu na hlavu tlačiť smerom do strany a dole(tak mi to popisuje).
5. Problém s rovnováhou + motanie hlavy + pocit na odpadnutie
6. Vysoká teplota 37,5 permanentné už 2-3 roky
7. Návaly tepla a chladu
8. Hučanie v ušiach
9. Mžitky pred očami
10. Rapídne zhoršenie zraku /dioptrie 2,5-3 ... predtým okuliare vôbec nepotrebovala/
11. Rapídne zhoršenie kvality zubov
12. Striedane nízkeho tlaku + vysoký a nízky pulz
13. Skolióza chrbtice , bolesti krčnej chrbtice, Skolióza chrbtice - mierna ( nieje to nejako extra vybočené , ale stažuje sa mi že ju aj často pobolieva chrbát , lekári jej tiež povedali že z chrbta to nemôže byt, toto momentálne sme neriešili asi pol roka)
14. Mŕtvenie rúk a nôh,
15. Brnenie rúk a nôh
16. Hučanie v hlave ale žiadne migrény alebo bolesti v hlave
17. 12. Nízky tlak a vysoký tep ( okolo týchto hodnot 100/50 ... tep okolo 90 az 100/minuta
18. V deststve šelest na srdci
19. Stoupani do prázdna
20. Neschopnosť sa pohybovať
21. Pocity na odpadnutie,
Suplementácia :
Denne užíva :
Pregnenolon 4x50mg
Progesterone podľa hormonálneho cyklu doplna vždy od 14 dna od menštruácie HCL 50 kvapiek / denne
Q10 500 mg denne

Občas užíva : (kedy si spomenie , niekedy obdeň , niekedy raz za 3 dni atď..

L-theanine (500mg / deň) ,
Vit.C 1g (denne)
Slnečnicový lecitín 5g / denne
Horčík 500mg / deň

Vyskúšala ale nemalo to na ňu žiadny vplyv

Kuru na játra očistnú (21 dní , 6 tab denne / Sylimarin 150mg)
Dračia krv 20kap / denne (1 mesiac) žiadny efekt
L-Tyrosine 2g / deň – žiadny nárast energie
Adrenal Cortex 1,2,4,6,8,10 tab / denne (postupne, žiadny nárast energie , skôr potom depresie)
Trávu (CBD + klasický joint) Po stavoch veľké úzkosti, prestala brať
Lugolov roztok 10kap. Denne + 100mg Selen /1 mesiac/ žiadne zlepšenie
B1 1g / Deň, B6 1g/Deň – žiadny efekt ani zlepšenie pocitové sa nekonalo (mesiac brala)

Strava :

Bezlepková : mäso, ryža, zemiaky-obmedzene, zelina , ovocie (bobuľovité , prípadne max. Jablka alebo hrušky (hlavne sezónne ovocie) , kvalitné tuky (kokosový, olivový, bravčová masť, kvalitné 82% maslo) a minimum sladkého jedla ... občas si dopraje kvalitnú horkú čokoládu 82%, občas domáce sladké

Tekutiny :
Voda 2 L / denne
Stolica / Defekace :
Stolica : 1x denne,
Močenie : 2-3x v priebehu dňa

Absolvované vyšetrenia :

Výsledky vyšetrení / Lekárske správy :
www.imgup.cz

Vlasová analýza – BIOMOL PL : www.scribd.com

Výsledky testov ELEKTROAKUPUNKTÚRA – Praha 20.4.2018
youtu.be

Pani na elektroakupunktúru nám našla presne toto :
V zopakujem pre istotu že našla najväčšie problémy tu : brzlík, endokrinní žľazy, priony,
V Domácnosti sa pohybujú psy
Krvné testy :
Železo,
Feritin,
Transferin
Meď
Ceruloplazmin
Krevní obraz
CRP
ASLO

Kompletné jaterné testy :
ALT,
AST,
ALP,
GGT,
Bilirubin celkový
Bilirubin konjugovaný

Stitna zlaza :
TSH,
T4
Ranni kortizol
TPO
TPG
HUTT BRNO s nalezom sinusova tachycardie behom celeho testu
Hormonálne testy zo slín :
DHEA 4x v pribehu 24h (den+noc)
Kortizol 5x v pribehu 24h (den+noc)
Estradiol
Progesteron

Omen

@ Peter, dávam ti na zváženie aj ayurvédu a konkrétne českého lekára MUDr. Davida Freja. Nájdeš na nete.
Čo máte testovať, máš už uvedené viackrát. Aj to, kde a kto ti to otestuje a kde je to najrýchlejšie.

@ Defcon, ja žiadne tabletky neužívam, ani tie na bolesti hlavy, ale ty si kľudne vypýtaj. Možno ťa chytí hlavybôľ z toho, čo si teraz prečítaš. : D
To, že aj ty pôsobíš oveľa mladšie, ešte neznamená, že nie si zrelý muž, nemáš deti, manželku,... : ) Tie tri bodky môžu byť aj auto, motorka, vila, dlhy,... : D
Treba sa aj trošku uvoľniť a nebyť stále len v stave " pripravenosti a pohotovosti". : )
Inak ten "obed" platíš ty alebo len pozývaš? : ) Mám "veľmi žiarlivého" partnera, tak aby si to neschytal, zober so sebou radšej svoju krajšiu a lepšiu polovičku! : D Ja som na budúci týždeň na inej trase: Tatry - Poľsko.

Omen

Peter, ešte som rozmýšľala nad akupunktúrou, tá by jej tiež pomohla.
Odporúčam MUDr. Agnerovú Vieru z Biotermu, BA. Je v tom skvelá, všíma si pritom reakcie tela, upozorní pacienta na jeho diagnózy, ktoré sú neskôr potvrdené. Viem o nej, že niektorým pacientom pomohla vybaviť aj ďalšieho odborníka.
Ponúkla som ti dosť možností, máš z čoho vyberať. Never všetkému, čo máš na nete, aj vo svojej téme. Už som ti napísala, že tvoje rozhodnutie budem rešpektovať, tak sa rozhodni/te múdro a správne. Si vzdelaný muž, tak zapoj pri rozhodovaní hlavu, aj srdce.

Omen

Zdravyrozum, veľmi pochybujem, že práve ty máš ROZUM a je ZDRAVÝ!!! Vieš veľké makové, nemáš žiadne skúsenosti, vedomosti, nevieš vyhodnocovať veci a pre teba a tebe podobných je každý článok uverejnený na nete svätá pravda! ; )

Omen

Peter, si mladý, máš málo životných skúsenosti, nevyznáš sa v problematike, ľuďoch, točíš sa stále dokola, necháš sa vmontovať do nezmyselných a na hony vzdialených diagnóz a odmietaš rýchle a spoľahlivé riešenie.
Chcelo by to z tvojej strany UŽ nejakú akciu, tu nestačí len snaha pomôcť! Ja nie som veštica, nemám zázračnú guľu, nerobím si tu žiadnu REKLAMU, preto z tých málo informácii môžem len tipovať, príp. ťa usmerniť, a to som už spravila. Hypnoterapia, jedálniček a aj ďalšie "diagnózy" sú v tomto prípade irelevantné.
A posteriori viem, že Daniela potrebuje stanoviť diagnózu, to ju upokojí a môže sa konečne začať venovať liečbe. Najskôr sa však treba zamerať na telesné ochorenia, a ak sa tieto nepotvrdia, o čom osobne VEĽMI pochybujem, potom sa zameriate na psychiku. A výkyvy nálad mne nemusíš vysvetľovať, sú prirodzeným odrazom jej fyzického stavu.
Tiež ťa chcem upozorniť, aby ste si vybrali jedného odborníka a nepobehovali medzi nimi, lebo dosiahnete len zhoršenie stavu.
Daniela má podváhu, pomohli by jej injekcie B12. Rozhoďte siete, či nemá niekto vo vašom okolí masážne lôžko Ceragem a Super Ravo Zapper, odporúčam vyskúšať.

Juraj ZA, Lion, René aj ja hovoríme o tom istom = že potrebuje vyšetriť, či má/nemá v tele baktérie (borelióza, chlamýdie,...), vírusy (Epstein-Barrovej vírus,...) alebo infekciu, ktorú vyvoláva parazit (Toxoplazmóza,...),... Takéto vyšetrenia robí infektológ, imunológ/alergiológ,...
Imunológ navyše vyšetrí:
CELULÁRNU (bunkovú) imunitu (T-lymfocyty,...), tá je dôležitá v boji organizmu proti mikróbom, ktoré parazitujú vnútri buniek (herpes, brucelóza, toxoplazmóza,...),
aj HUMORÁLNU (protilátkovú) imunitu (imunoglobulíny - Ig,...) nachádzajúce sa v krvi a miazge.
Lekár robí testy podľa anamnézy pacienta, môže sa však niečo prehliadnuť, niektoré ochorenia vykazujú rovnaké symptómy, labák môže niečo pokaziť,...

Lupus je AUTOIMUNITNÉ ochorenie, t.z., že telo napadá a ničí vlastné zdravé orgány - mozog, obličky, srdce,... Diagnostikuje ho reumatológ aj imunológ, ale pacient musí ZASA spĺňať všetky kritéria na uznanie tejto dg.

NIK NA SVETE nerobí "uplne komplexnu diagnostiku vsetkych virov, bakterii plesni", to ani Dr. Kubala!!!

Ideš na to opačne, ako prvé by si mal vyskúšať diagnostiku prístrojom Šalvia a zapping, trebárs v Ba. A nemali by ste vyčkávať a strácať drahocenný čas. Toto je zatiaľ najrýchlejšia a najefektívnejšia diagnostika, ktorú Daniela zvládne. Nútiť ťa do ničoho nebudem, rozhodnutie je na tebe, na vás.

zdravyrozum

Neverte prístrojom typu Salvia-M a pod., ktoré tu doporučuje Omen. Sú to podvody a slúžia len na ťahanie peňazí od ľudí. Pre potenciálnych záujemcov o toto - prečítajte a uvažujte:
www.zdravotnickydenik.cz

alebo tu:
www.vitalia.cz

Vanillka

OMEN ďakujem Ti. O všetkých troch MUDr. som už počula, ale ani jeden teda nie je kapacita, ale aj tak ďakujem.
Jonáša mám tiež za sebou, a tiež nepomohol.
O Klubalovi je to tak, ako tu bolo už písané, u každého hľadá len boréliu za každú cenu, a teda cenu celkom slušnú - hradí si to pacient sám v tom jeho centre, aj všetky vyšetrenia (bez rozdielu aj český pacienti).
A o MUDr. Petrů som nepočula, preto som sa pýtala, či vyšetrí aj dospelých, keďže je to detský doktor.
Ale aj tak ďakujem za snahu.

PRECO13 keby si vedel, že najväčšie množstvo serotonínu sa vytvára v črevách, tak neviem, či by si začal užívať lieky na hlavu :)
Veď prečo riešiť príčiny, keď môžem utlmiť symptómy, že ? ;)

Ďakujem, takže zas žiadna pomoc, len nič-nehovoriace komentáre ako vždy :)
Držím vám obom palce Peter, ale tu na tomto fóre pomoc nenájdete, to mi verte :)

Defcon

Omen, hm, teda prehovarat na schodzku vies, sa musi nechat ..-)))) ok, teraz som vo Valencii, ale za tyzden sa vratim, takze dobre, pozyvam Ta na obed. Budem cestovat medzi Blavou a Zilinou chvilu.
Ak Ta bude boliet hlava, povedz teraz rovno, nech tu rovno vypytam nejake tabletky. Lekari v tunajsej nemocnici ma priam zboznuju, dnes som im opravil m.g., mali slabe istenie zasuviek a vyhadzovalo im istic, bo sa somari nepozreli do manualu ked montovali stroj .a ja som kvoli vymene istica za silnejsi precestoval pol europy.