Ako nezit s pocitom viny

Príspevok v téme: Ako nezit s pocitom viny
LALALI

Ahoj.Ako nezit s pocitom viny.Ide o to, chodila som s priatelom 8 rokov.Hadali sme sa obcas ale vzdy som nejak citila ze je ten pravy.Problem bol, ze velmi malo krat, chcel byt zo mnou sam.Riesil pracu a po praci kamaratov Ked raz kamarati nemohli tak sme sli sami.Bolo fajn.Bolo to take, ze ked som mu napisala, tak ma zavolal iba k nim.Tak sme tvarili cas vzdy s nimi.A ked mal cas tak bol doma zase s rodicmi a vzdy nieco robil.Nevedel si len tak sadnut a nic nerobit.Oddychovat. A ked uz teda to som mala pocity ze mysli na byvalu a ze by radsej bol s nou.Co sa tyka vztahu on bol moj prvy on uz mal dve holky a tvrdil ze ho podviedli.Takze som dufala , ze im uz asi pisat nemieni.Ale stalo sa.Nerozumiem potom , ako mohol chciet dat sancu byvalej ked ho podvazdala.A dal jej sancu,ale nevyslo to.Po nejakom case sa opat vratil ku mne.Ja som zacala hladat na sebe chyby preco nechce byt so mnou.V com su tie holky lepsie.Ze mam asi zle vlasy , malo kamararov , niesom dokonala.A vzdy ked chcel travit cas s kamaratmi tak to iste.Teraz sme sa rozisli a znova som taka ze sa bojim pisat ludom ci idu von a dovod je ten ze sa akoby bojim ze zo mnou nechcu byt.Ze ked sa strhne nejaka zla debata ze to je vo mne.Ze ja davam tu situaciu dole a ze keby nie mna tak oni sa maju fajn.Ako to premoct.To som predtym bola otocena tak ze ked sa darilo bola dobra party , tak som si hovorila ze je tak super lebo som tam ja.A teraz mam negativmy pohlad ze zase ked je nejak zle divne tak si beriem zase zodpovednost za seba.Ze to kvoli tomu, ze som tam ja.Napriklad s kamoskou som mala take stavy ze ked som nemala naladu ale trvala na tom ze mam ist von tak som sla.Lenze ona sa chcela bavit pit a ja som povedal ze nepijem ze nemam naladu velmi a bola som na vine ze naco idem von potom.Ked nemam naladu.A teraz vzdy ked nemam den mam byt radsej sama? A ako je to potom so spoluzitim ? Viete ked sa mi nedarilo zvallila som tiez vinu na priaatela ze to kvoli nemuLebo ja som bola uplne nastavena ze vsetko bude ok a zrazu nieco nevyslo.Tak som to zvalila na neho.Ze ma ovplyvnuje negativne.Sestra zase ma problem ze ked im nieco nevyjde tak to jej priatel hazde na nu.Ze to kvoli nej.Nejaky nazor na toto??

Zabalitto

Ked s tebou nechce sam travit cas,tak je to podla mna strata casu mat s nim vztah.ma ta len ako docasne riesenie svojho ega,ktore je ubolene z minulych vztahov.