Háranie

Príspevok v téme: Háranie
228

Dobrý deň , chcel by som poradiť . Máme doma dvoch NO psíkoch , fenku aj psíka a sú spolu vo výbehu . Fenka má akurát háranie . A psíka čo máme doma , čo je s ňou vo výbehu má necelé 12 mesiace a zapája sa k tomu už , čiže reaguje ako keď má fenka ruju a pes robí svoje . Už som ich aj len tak náhodou prichitil pri tomto . Mňa by len zaujímalo a poprípade poradiť či v takomto prípade to máme nechať nech sú spolu vo výbehu , alebo či ich máme oddeliť keďže náš psík ešte nedovršil 1 rok . Bude v tomto nejaký problém alebo nie . Môžte mi poradiť , ďakujem

Hannab

Ked ste ich prichytili, to znamena, ze mali coitus alebo sa len na nu snazil vysplhat? Urcite ich oddelte pokial nechcete mat steniatka. Fenku nenechavajte bez dozoru na mieste kde sa k nej moze prepracovat akykolvek pes, lebo psi-samci spravia hocico, aby sa dostali k harajucej sa fenke. Ona za sebou nechava pachy, ktore lakaju aj spoza plota. Moja fenka ma momentalne na sebe plienku (pre psiky) aby vsade zbytocne nerobila neplechu a nezanechavala pachy.