Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Smrť mladých

Príspevok v téme: Smrť mladých
jamaja7

Ahojte.Keď si tak človek všima trošku okolie a svet tak vie že veľa najmä mladých ludi dnes umiera..Autonehody,choroby nejaké neštastie atd...Naozaj človek dnes nemá istotu že sa dožije nejakeho vyššieho veku..Ja som tiež ešte mladá a preto si chcem uživať každý den naplno lebo hociktorý den môže byť posledný..Čo chcem týmto príspevkom povedať?..Ľudia neviete dokedy ste tu tak snažte sa svoj žiť najlepšie ako viete..Neriešte sprostosti typu "nemám frajera" "kamarátka ma krajšiu kabelku ako ja" a podobne..Budte k sebe dobrí žiťe svoj život najlepšie ako sa dá.Tak som sa nadtým zamyslela že pravdepodobne tu dlho nebudem(neviem asi pocit) lebo zopár mladých známych mi zomrelo tiež..Žite najlepšie ako sa dá a neubližujte si navzájom..

ped

A Ty Aliss si sa tu odkiaľ vzala? Ako sa tam máte? Všetko v poriadku? Zemiaky v riadku? Nemám tam pribehnúť? Stačí len napísať, nie je problém, whenever, whereever!!! A nech neskúšajú moju trpezlivosť, to im odkáž, tým bratom.

ped

Nuž, ono, všetko je relatívne. Ja si trebárs ráno pustím svoj obľúbený song a áno, áno, je to horšie ako samovražda, pozerám, to som písal ja? Áno, aj za slnečného počasia Vás môže zasiahnuť blesk priamo do hlavy. Tiež som tomu neveril, ale je to možné.

Aliss

Nemyslim si, ze v sucasnosti nejak vela mladych umiera. Ano, deju sa autonehody, atd, ale kedysi zas umierali mladi ludia na bezne choroby, na postipnutie hadom, na zapal pluc...Lenze nebol internet a tieto spravy sa tak nesirili. Ty si tym momentalne obklopena, lebo sa to z kazdej strany vali, najma z netu. Ale v zasade suhlasim, ze si treba zivot uzivat denne, nech uz to pre kazdeho znamena cokolvek :)

Tomas12345

Ciastocne s tebou suhlasim, napríklad aj s tým ze zivot je nevyspytatelny. Alebo že riesit problémy typu nemám frajera, nemám kamaráta je irelevantne.

Neviem ako si myslela výrok " preto si chcem uživať každý den naplno" co znamená to "naplno" ? Ak to znamena opíjanie, hnanie sa za peniazmi, venovanie sa len svojmu egu a to čo je len pre mna najlepšie, + hnanie sa za vsetkymi materialnymi vecmi na Zemi, tak nemozem s tebou suhlasit.

Práveže kvôli tomu že život je tak strasne krátky a ničotný, bezmyselný a dočasný, nemá zmysel venovať svoj život materialnym veciam. Ale naopak. Clovek by sa mal po cely svoj život obetovať pre druhych, mal by sa pokúšat nachadzat zmysel v nabozenskych veciach, v Bohu, lebo len v nom môže mať clovek nádej že nezahynie. Ostatne veci cloveka nespasia, ani mu nedaju ziadnu nádej na lepsie časy. Vsetky ostatne veci su len pominutelne zbytocnosti.

Co sa umrtí mladych ludí týka, najcastejsie umrtia sposobuju úrazy do ktoreho sa radia aj autonehody ci rôzne pády. Preto treba chodit po ulici obozretny, a v aute byť vždy priputany, ale hlavne sa riadit pravidlom že pomaly clovek dalej zajde. Lepsie íst pomalsim tempom nez uponahlanym a sposobit sam sebe aj ostatnym autonehodu.

ped

Keď sa na to tak pozerám, tak aj podľa môjho gusta je toho nejako neúrekom a asi to treba riešiť. Mladí by nemali jazdiť ako blázni, berte ohľad na vašich rodičov, ako sa budú oni cítiť, keď vás stratia??? Nie každý si povie: see you on the other side! Spamätajte sa!!! Viete čo je to pre rodiča strata dieťaťa??? Je.e vám???