Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Psychicke tyranie

Príspevok v téme: Psychicke tyranie
Lilly111

Uz neviem vobec ako dalej zit..ani kde zacat.. mam 25 som normalna baba.teda bola som uz 7 rokov mam psychicke problemi a k tomu som aj psychicky tyrana svojim priatelom . Zili sme spolu pred 7 rokmi opustil ma ked mi zacali zdr.probelmi.. 3 roky som len lezela v izbe dopovala sa liekmi a postupne som zacala mysliet na samovrazdu..nikdy som sa o tom nepokusila ale rezala som sa vzdy ked som s nim mala kontakt. Potom som to uz vobec nezvladala rodicia ma poslali do zahranicia aj ja som chcela.. pomohlo mi to zacala som postupne vysadzovat lieky ..nasla som si pracu kamaratov.. bolo mi fajn ale on sa mi ozyval na etapy a ja som sa tomu nebranila .. takze som si pokaslala zivot zas..pred pol rokom som s nim zacala zit zase..bil ma.. vycital vsetko co sa len dalo..ja som musela odist domov na slovensko kvoli mame..uz som tu 3 mesiace.a teraz mi vypisuje ze uz ma nechce... potom o par dni chce ale nemam sa vratit a dookola takto..nevladzem.musim sa tvarit pred rodicmi ze som ok.. viem mala by som sa nanho definitivne vykaslat a o to ide nedokazem to....zase myslim na smrt a opat beriem lieky..nedokazem uz ist dalej nemam sny nemam tuzby nemam chut zit ... neviem ani naco som sem pisala asi som to potrebovala zo seba dostat

Jana Lukacova

Lilly111:

Dokážete to...nechávate partnera, nech Vám berie Vašu vnútornú silu, pretože v sebe nosíte trápenie, s ktorým ste sa ešte nevysporiadala. Svoj život však zmeniť môžete ;)