Psychicke tyranie

Príspevok v téme: Psychicke tyranie
Lilly111

Uz neviem vobec ako dalej zit..ani kde zacat.. mam 25 som normalna baba.teda bola som uz 7 rokov mam psychicke problemi a k tomu som aj psychicky tyrana svojim priatelom . Zili sme spolu pred 7 rokmi opustil ma ked mi zacali zdr.probelmi.. 3 roky som len lezela v izbe dopovala sa liekmi a postupne som zacala mysliet na samovrazdu..nikdy som sa o tom nepokusila ale rezala som sa vzdy ked som s nim mala kontakt. Potom som to uz vobec nezvladala rodicia ma poslali do zahranicia aj ja som chcela.. pomohlo mi to zacala som postupne vysadzovat lieky ..nasla som si pracu kamaratov.. bolo mi fajn ale on sa mi ozyval na etapy a ja som sa tomu nebranila .. takze som si pokaslala zivot zas..pred pol rokom som s nim zacala zit zase..bil ma.. vycital vsetko co sa len dalo..ja som musela odist domov na slovensko kvoli mame..uz som tu 3 mesiace.a teraz mi vypisuje ze uz ma nechce... potom o par dni chce ale nemam sa vratit a dookola takto..nevladzem.musim sa tvarit pred rodicmi ze som ok.. viem mala by som sa nanho definitivne vykaslat a o to ide nedokazem to....zase myslim na smrt a opat beriem lieky..nedokazem uz ist dalej nemam sny nemam tuzby nemam chut zit ... neviem ani naco som sem pisala asi som to potrebovala zo seba dostat

Jana Lukacova

Lilly111:

Riešenie existuje, aj keď ho teraz nevidíte...môžete ma kontaktovať na: jana.lukacova@gmail.com.

Lilly111

Chcem vam iba podakovat za podporu vazim si to.ale svoj stav uz nezvladam rozhodla som sa ukoncit svoj zivot ine riesenie nevidim nemam sil. Drzte sa vsetci a uzivajte si zivot naplno

Lilly111

Tomas12345 .. snazim sa ako sa da . Vcera mi vravel ze sa mam vratit. Dnes uz zase nie. Kamaratka mi radi nech idem ku psychatrovi a oj mi potvrdi ze je viac chory ako ja. Zacinam tomu verit aj bez psychatra.. ale jedne to citit sa dobre zo dna nq den.. rodina nic nevie toho sa bojim najviac.myslienky na smrt? Este su...ale chcem to zvladnut. Pani jana , kde sa vam mozem ozvat?

Tomas12345

Nechapem preco si to vsetko nechas na sebe znasat. Frajer ta bije a nemá za nič, a ty sa mu ako poslusny psík stále vnucujes. Dokial si neuvedomis ze sa to s ním uz zlepsovat nebude, dovtedy ty niet ani rady ani pomoci.

Moja rada teda je že odid od neh, definitivne mu povedz nie. A zacni zit svoj zivot, najdi si veci co ty budu robit radost, najdi si nejake hobby a veľmi by ty pomohla viera v Boha, zacnes sa uplne inak pozerat na svet.

Lilly111

Ja viem ze mozem mat horsie psychicke problemi...uz teraz beriem denne 5/7liekov a aj tak ma to neukludni. Uz ma odmieta definitivne a ja to uz nejak nedokazem v sebe dusit na kazdeho vybuchnem a potom ma to mrzi. Nedokazem prijat myslienku ze uz nikdy s nim nebudem moj zivot stracam kazdy den vyznam. Neviem si uvedomit ze je to premna lepsie aby to definitivne skoncilo..moji rodicia celkovo rodina nic nevie. Nikto iba moja najlepsia kamaratka . Bojim sa ze skocim na psychatrii co nechcem.. ale prizavam ze si uz nedokazem pomoct samovrazda je posledne dni jedine naco intezivne myslim

Jana Lukacova

Lilly111:

..týrate samu seba. Ak dôjdete do stavu "A dosť!" a budete ochotná vyvinúť úsilie k zmene, pokojne, ak uznáte za vhodné ma kontaktujte, rada pomôžem.

xyz xyz

to si len myslis, aj ked viem, ze rozchod je tazky, velmi tazky... presviedcat Ta dalej nebudem, ani memozem, ale ja si teraz trieskam hlavu nad tym, kolko rokov som stratila a ake nasledky to na mne zanechalo - hlavne toto... a o to viac, ze ma mama upozornovala... mala pravdu vo vsetkom, no uz to nezmenim... a teraz sa pytam sama seba, kam som vtedy dala rozum?

Lilly111

Praveze ja sa od neho neviem odpustat ja sama vyhladavam kontakt a viem ze niesom v poriadku ked toto robim. Neviem si pomoct mam to nejak zablokovane v hlave ze s nim musim byt inak to neprezijem. Iny chlapi ma vobec nezaujimaju ja som sa uplne stratila som posadnuta a nedokazem si pomoct

xyz xyz

moja, utekaj od neho, lebo budes mat mozno neskor este vacsie psychicke problemy... hovorim z vlastnej skusenosti... pridu vycitky a cas uz nevratis.. drz sa a zelam vela sily, aby si to zvladla!

Zdravko654

Ono to vyzera, ze on ma ovela vacsie problemy ako ty. A co sa tyka bitia zien - takmer ka,dy chlap je silnejsi ako zena, takze bit ju je uplna ubohost, lebo keby zena bola silnejsia, tak si netrufne. Tychto chlapov by som zobral a dal do ringu s trenovanou zenou, aby si to uvedomili. Zeny ak vas chlao udrie, tak vas nemoze mat skutocne rad a snazi sa vas ovladat a mat vas za sluzku. Odidte od takehoto naruseneho magora!