Velmi pomalá menštruácia a hnedý výtok-POMOC!

Príspevok v téme: Velmi pomalá menštruácia a hnedý výtok-POMOC!
AnyViky1409

Ahojte mám 13 rokov...Menštruáciu som mala dostať okolo toho 20.4.(2018) no keď prišiel ten dátum tak som si dala vložku bola som v škole a uvidela som na vložke trošku tmavého hnedého výtoku tak som si povedala že to je menštuácia...no na ďalší deň žiadna krv proste NIČ...povedala som si že to je divné ešte počkám no na tretí sa tiež nič nestalo no včera som mala na vlažke krv ale nebolo toho veľa no a dnes zase nič...a za tento čas ma ani raz neboloelo podbruško...(zvyčajte mávam bolesti) stále mám hnedý alebo priesvitný výtok...už sa fakt bojím či to není niečo vážne keby sa niekto pýtam tak som prvú menštruáciu dostal v lete 2017...takže môže to byť nepravidelné ešte ale zatieľ som takýto problém nemala...a popri tomuto všetkému mám ešte aj nádchu beriem iba acyrpilin pred spaním :/ nič iné začínam sa báť či to není niečo vážne...pomôžte mi prosím

Lollka

Neboj sa to nic vazne nie je. V tvojom veku som to mala podobne, menstruacia nepravidelna, niekedy dosla, niekedy nie, niekedy bola silna s bolestami ze som skoro chodit nevedela, niekedy len slabucky hnedy vytok ako mas teraz ty. Tvoj hormonalny system sa po case stabilizuje a menstruacia sa upravi.

Najčítanejšie články